Tuvie austrumi - Beiruta/Bagdāde/Teherāna

1 atbilde [Pēdējā ziņa]
Edgars_Ed
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/01/2024
Ziņas: 1
Manīts: pirms 12 ned
Kur: Rīga

Interesē šīs vietas, saprotams ka tagad visas trīs ir krievu rulete, bet jautājums nav par to, vai kāds ir bijis un var ko komentēt izmaksu ziņā, kas ir adekvāta cena un kas ir dārgi gan lidojumumiem gan dzīvošanai? Piemēram beiruta ar lot sanak ap 330 eur rt, nedēļa dzīvošana caur airbnb ap 200 un uz augšu, tas tīri ieskatam. Vai ir kādam ko komentēt par Bagdādi un Teherānu, gribētos tieši Teherānu apmeklēt, bet visi minētie galamērķi der. Iespējams putra un netur ieliku postu, stipri nesist. Paldies.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 4723
Manīts: pirms 1 d

Cik saprotu no pasaulē notiekošā, tad Teherāna ir ārpus šī saraksta un, ja netrāpīsies neīstā laikā neīstā vietā vai nepiedalīsies politiskās akcijās un vispār nemeklēsi piedzīvojumus piektajam atbalsta punktam, tad vienīgais negatīvais būs nespēja pārskatāmā nākotnē apmeklēt USA.

No Beirutas šobrīd atturētos neprognozējamā Bibi dēļ.

Bagdādi nesaprotu, kas tur tagad notiek, tāpēc nulle ieteikumu.

kristoff
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/03/2011
Ziņas: 528
Manīts: pirms 2 st

Es atkal teiktu, ka tieši Beirūta šobrīd ir drošākā no šīm, vienīgi šobrīd neiesaku apmeklēt Hezbollah kontrolētās teritorijas. Irānas valsts tomēr ik pa laikam paņem kādus Rietumu tūristus par ķīlniekiem un pamarinē briesmīgā cietumā (bieži vien bez iespējas paziņot mājiniekiem, ka tur esi) kamēr kaut kā viss atrisinās ar neoficiālu izpirkumu vai cietumnieku maiņu ar rietumiem. Konkrēti šobrīd pats personīgi es nebrauktu ne uz vienu no šīm, bet Beirūta liekas drošākā. Vismaz Tev nedraud nekas no oficiālās varas atšķirībā no Irānas. Par Bagdādi - ir daudz video youtubē par ceļojumiem uz turieni, bet man ir sajūta, ka viss nav tik rožaini, kā viņi tur rāda -  ka viņi pietiekami nenovērtē riskus, bet varbūt, ka kļūdos. 

PS Pats esmu no šīm bijis tikai Irānā, taču šo reģionu pārzinu ļoti labi kopumā gan klātienē būdams, gan neklātienē. Libāna ir sen apmeklējamo valstu sarakstā, bet kaut kā nav sanācis līdz šim. 

Vatņik/ork/krimnašist, ar tevi nediskutēju!