Parīze

9 atbildes [Pēdējā ziņa]
solchinja
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/09/2011
Ziņas: 15
Manīts: pirms 23 ned

Sveiki! Variet, lūdzu, ieteikt, kurā Parīzes rajonā vislabāk rezervēt viesnīcu, lai pamatā ar kājām varētu izstaigāt un apskatīt visus galvenos apskates objektus - Eifelis, Luvra, Parīzes dievmātes katedrāle, Triumfa arka utt.

Chikuuzo
Nav tiešsaistē
Kopš: 05/06/2014
Ziņas: 19
Manīts: pirms 11 ned

Principā jau var palikt jebkur, jo ir ļoti labi attīstīts metro, ka arī lieliska iespēja ir velo noma (http://en.velib.paris.fr/). Ar velo gan ieteiktu braukt vakarā sākot ar plkst 22, kad ir mazāk mašīnu uz ielām. Brauciens sanāk fantastisks un principā gar tām vietām, kuras minēji. TIeši vakarā eifelis sāk mirgot katras apaļās stundas sākuma u.t.t.

Es pats paliku operas rajonā, tur liekas, ka ir ļoti OK. Ar kājām varēja visur izstaigāt.

 

mellene
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/03/2015
Ziņas: 10
Manīts: pirms 19 ned

No centrālās daļas, t.i. 1 līdz 11 arrondissement, viss ir ar kājām sasniedzams. Bet man patīk staigāt pa virszemi, nevis līst pazemē un braukt ar metro, tāpēc pat no Roland Garros uz Marais esmu gar Sēnas krastu ar kājām gājusi. Pēdējā laikā esmu iecienījusi 14 arrondissement - tālāk no tūristu kņadas, lētākas viesnīcas, lieliska ēstuvju izvēle pa saprātīgām cenām un ērti, ja grib teiksim uz Versaļu aizbraukt.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19592
Manīts: pirms 2 st
Kur: RIX

Ko kurš uzskata par staigājamu attālumu. No Eifeļa līdz Dievmātes katedrālei 5 km. Var protams ņemt viesnīcu Luvras / Dievmātes katedrāles / Triumfa arkas apkaimē, bet man tomēr liekas prātīgāk iztērēt dažus EUR par metro biļeti, nevis dažus simtus EUR par viesnīcu.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 2679
Manīts: pirms 9 st

Parasti iesaka Latīņu kvartālu (arī cenas dēļ). Arī Monmartru, bet tur sava specifika un arī attālums līdz pārējām apskates vietām. Es dzīvoju netālu no metro Pereire un ar metro braucu atpakaļ vakarā, jo pa dienu līčločiem biju aizstaigājies līdz Bastīlijai (~7 km).

Ieteikums par nomas ričukiem ir ievērības cienīgs. Neesmu sīkāk pētījis, vai Parīzē arī iespējama bezmaksas opcija kā Londonā.

rugr
Nav tiešsaistē
Kopš: 17/12/2014
Ziņas: 17
Manīts: pirms 3 gadi

Kajam var izstaigat visur, ja vien nav kadas veselibas problemas. Protams, jaskatas, cik ilgu laiku ir paredzets tur uztureties.

Es, kad mekleju, skatijos pirmkart Latin Quarter, centrals, lets, autentisks. Bet nu lietas iegrozijas citadi.

Dzivoju gabalu no centra arr. 19., 20., metro 2x diena, lai aizbrauktu lidz centram un lai atbrauktu atpakal, pareja laika ar kajam.

Izmaksas cilvekam: 2 x 1,37 Eur. Toties Centra lidzvertigs dzivoklis butu noteikti izmaksajis vairak.

Vienu dienu ari izmeginajam ar kajam aiziet lidz Centram, nekadu problemu, likas kads 40-50 min gajiens.
 

Vienigais no Centra neieteiktu arr.10 Gare du Nord un Gare de l'est tiesa tuvuma.

Luigi
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/02/2015
Ziņas: 118
Manīts: pirms 5 d

Viesnīcas pie Monmartras stipri lētas, 80%d āfriāņu uc ,Naktīs ārā labāk nelīst,klejo lētas meitenes, bieži kautiņi.. Monmartras rajona viesnīcas=čigānu Maskačka.

Luigi

vectra
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/10/2008
Ziņas: 15
Manīts: pirms 3 ned

Viesnīcas pie Monmartras stipri lētas, 80%d āfriāņu uc ,Naktīs ārā labāk nelīst,klejo lētas meitenes, bieži kautiņi.. Monmartras rajona viesnīcas=čigānu Maskačka.

Nepārspīlē. Tur ir jāzina, kur palikt, kur labāk nevajag, jo viena iela ir ok, kamēr nākamā šķērsiela var būt melno geto. Esmu bijus Parīzē 4 reizes un 2 no tām īrēju dzīvoklīšus Monmartrā. Abas reizes bija super. Vienā gadījumā pāri ielai uz stūra bija dievīgākā bulciņu tirgotava visā Parīzē. Smile

Monsters
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/07/2012
Ziņas: 430
Manīts: pirms 2 gadi

Pilnīgi piekrītu Vectra, pie tam Monmarta jau pati par sevi kas īpašs. Jā, un Monmartas salīdzinājums ar maskačku neiztur nekādu kritiku, ja tā būtu tad visi rīdzinieki gribētu dzīvot TĀDĀ maskačkā. No turienes uz visām minētajām vietām var arī mierīgi aiziet kājām, ja nu kas ir arī labs un ātrs virszemes transports. 

Tas tiešām nopietni - speciāli braukt uz Parīzi un ņemt viesnīcu ???? 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 4359
Manīts: pirms 8 st

 Parīzē pamatīgi ierobežojuši smēķēšanu publiskās vietās https://www.connexionfrance.com/French-news/Paris-bans-cigarette-smoking...

 2020 DIV; DES; MIT; AJA; JAC; ELO; CIK; TIK; VAR; BET; VAR; ARI; TIK; CIK; VAR