ASV vīza (ne esta)

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
Amorčiks
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/03/2014
Ziņas: 72
Manīts: pirms 11 ned

Situācija: cilvēks vairākas reizes sodīts (sēdējis cietumā), jautrītis vienvārdsakot... bet visa viņa ģimene dzīvo ASV jau sen - izņemot sievu, sieva Latvijas vietējā. Vēlas aizlidot pie mammas uz ASV ciemos (mamma jau gados, apslimusi).

Skatījos un ieteicu pieprasīt B vīzu (144eur), bet - vai vispār ir jēga, vai dos? Jo estu viennozīmīgi nedod agrāk sodītām personām. Ir kāds ieteikums? Jeb kāda cerība? Var būt labāk provēt tranzīta vīzu? Grib lidot kopā ar sievu, sievai ir beigusies ESTA, bet viņa jau vairākas reizes bez problēmām bijusi... Puisis invalīds (3.grupa, psihiskā, nestrādā, īpašumu LV arī uz viņa nav - viss uz sievu, bērnu nav). 

Sēžu un domāju vai nebūs izmesta nauda... 

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 4116
Manīts: pirms 10 st

Man jau liekas, ka diezgan bezcerīgi Frown Bet nu, mēģināts nav zaudēts. Tādas "tranzīta vīzas" vispār ASV nav.

Amorčiks
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/03/2014
Ziņas: 72
Manīts: pirms 11 ned

Ir ir...  es tik domāju vai viņš var paņemtr tranzītu uz, piemēram, 2 -3 dienām... un tad aizlidot uz D-Ameriku, piemēram... jo tad atkal sanāk viņam tagad jānopērk biļete tur uz Brazīiiju, piemēram, un jāprasa tranzīta vīza. Un ja atsaka, tad pakāš arī avio biļes:((( 

 

 

Tranzīts (C vīza)

Citas valsts pilsonim, kurš dodas tranzītā caur Amerikas Savienotajām Valstīm uz galamērķi citā valstī, ir vajadzīga tranzītam derīga vīza.

Pieprasot tranzīta vīzu, jums ir jāapliecina:

  • nodoms ceļot tikai tranzītā caur Amerikas Savienotajām Valstīm;
  • jāuzrāda sabiedriskā pasažieru pārvadātāja reisa biļetes rezervācija vai cita veida apliecinājums par nokļūšanu galamērķī;
  • pietiekamu finanšu līdzekļu pieejamība, lai segtu ar ceļojumu saistītos izdevumus;
  • atļauja ieceļot citā valstī pēc izceļošanas no Amerikas Savienotajām Valstīm.
  •  
Mareks84
Nav tiešsaistē
Kopš: 28/01/2015
Ziņas: 55
Manīts: pirms 1 ned

Lietuviešu brāļi bijuši 2 nedēļu ceļojumā meksikā un pēc tam mierīgi tikuši iekšā ASV, tik vajadzēja izvēlēties štatu ,kurā 14 dienas sēdēt pašizolācijā.

Rihards_007
Lietotāja Rihards_007 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2010
Ziņas: 4454
Manīts: pirms 43 min

Ar nosacītu sodu zināms cilvēks ar ESTU ir bez problēmām ticis ASV.   Kad varēs ceļot uz ASV, tad lai aizpilda ESTA, ja piešķir tad liela varbūtība, ka tiks iekšā. Ja ESTA atsaka, tad caur vēstniecību jāinteresējas par vīzu.

shustrik
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2012
Ziņas: 2499
Manīts: pirms 20 ned
Kur: SEA

Citāts:
A conviction for a crime involving moral turpitude (CIMT) causes a person to be inadmissible to the United States under section 212(a)(2)(a)(i) of the INA (Immigration and Nationality Act). There are petty offense exceptions to this rule, but these exceptions do not change the meaning of the question on the Visa Waiver Program or on the visa application form, and cannot be self-certified.

https://en.wikipedia.org/wiki/Moral_turpitude

"Petty offense" izņēmums uz viņu neattiecās, ja cietumā viņš ir bijis vairākkārt (viens no kritērijiem citastarp ir, ka tā bija vienīgā reize).

Tajā lapā ir saraksts ar dažādiem noziegumiem un to, vai tie pakrīt zem "Moral turpitude" definīcijas vai nē. Ja viņa noziegumi ir kreisajā pusē, tad viņu neielaidīs. Ja labajā pusē, tad iespējams, ka var arī ESTA saņemt.