Vai ceļojumā bail zaudēt piecīti? (EUR 5, pieci eiro)

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10833
Manīts: pirms 3 st

 Ilgstoši sekoju vairāku ceļakājiešu diskogrāfijai Smile un ir jādod ar āmuru pa ķobi! Ja būtu siltāks, varētu Saulkrastos uzķīlēt atklāto ringu, viss kā pieklājas, meitenes bikiņos, uzvilkti censoņi, aprīkoti ar uzpolsterētiem cimdiem..... Taisnība taptu tūlītiņ un tepat. Saulkrastos. Sunny bīčā!

 Mans draugs, noslēpumainais virtuozais paukotājs Māra k-gs, saķērās taupības duelī ar Jura k-gu. Vairāk tā kā viņš! Māra k-gs!

 Kā viš i? 5-ītis smeldz? Jeb tomēr nē? Negaidīti pakāsts ceļojumā?

 Nu, ko es varētu teikt šai sakarā?

 Lai ar kāds es nebūtu pofigists, man smeldz! Pēcāk. Kad kaut kur apčikājuši. Sākotnēji itin nemaz.

 

 

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 4115
Manīts: pirms 12 st

Nē, es te neko nerakstīšu, i nemaz neceri, mani jau Juris nolika pie vietas! Grin

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10833
Manīts: pirms 3 st

 Dritvaimicīt! Tu, davai, beidz filonēt un izgrozīties! 5.11. esi gatavs uz TLL? Redzēsi, kā sviedros top taisnība!Smile

 Bet baiss klusums taupīgumā......

 

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 31 ned
Kur: RIX

Ir atšķirība, vai 5 EUR pārmaksāju, paņemot dārgāku pakalpojumu / preci, kaut būtu pilnīgi pieticis arī ar lētāku / pieticīgāku. Ņemu vērā nākamajai reizei, bet pārāk nepārdzīvoju. Un no otras puses ir reizes, kad kāds izkrāpj 5 EUR pilnīgi ne par ko. Tad ir aizvainojums.

Janka2014
Lietotāja Janka2014 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/09/2014
Ziņas: 967
Manīts: pirms 1 st
Kur: RIX

Kā jau 90% no Lei Fenga postiem, nesaprotu, bet ja jautājums bija, vai ir žēl pazaudēt 5EUR ceļojumā, tad nav žēl. Protams visam ir savas robežas un, piemēram Indijā 5 EUR (Pieņemsim, ka tās ir 400 rūpijas) es protams nemaksātu par dažu km pabraukšanu. Bet par naudas pazaudēšanu nevajag skumt (ja protams konts nav tukšs un jāēd sausiņi). Tie daži eiro šurpu vai turpu...

bambasso
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/07/2012
Ziņas: 469
Manīts: pirms 2 gadi
Kur: Latvija

LeiFeng-tieši tikko Indijā minētās 400 rūpijas mums smuki nočiepa kādas "viesnīcas" īpašnieks. Biju samaksājusi pludmalē par 2 naktīm (400 par katru), bet, tā kā tur esošais karstums+netīrība+moskīti neļāva gulēt, pēc pirmās nakts mokām tomēr otru nakti nolēmām pavadīt citā viesnīcā. Tā kā samaksāts bija uz priekšu, esošo atstājām kā pārģērbšanās vietu (jo bija paša okeāna krastā, vismaz kaut kāds labums no izmestā piecīša). Dodoties pēc vakara peldes pārģērbties, atradām, ka mūsu miteklī dzīvo jau kāds brits.Viesnīcas īpašnieks, uzzinot, ka esam izvākušies, veikli mūsu "numuriņu" atdeva kādam citam - protams, arī no tā iekasējot 400 rūpijas Smile Kad no rīta viņu satiku un jautāju, ka kaut kā nesmuki, un būtu labi vai nu atgriezt mums (jo numuriņu taču nevarējām izmantot), vai arī neiekasēt no jaunā - viņš vispār nesaprata, kur ir problēma, jo mēs taču esot atraduši jau citu viesnīcu.. Piemiņai no šīs vietas mums vismaz palika durvju atslēdziņa ar uzrakstu "HITLER"

Vai bija abidna? jā un nē.. labāk to visu aizmirst un vismaz uz sitiena nebojāt omu! Kenijā apčakarēja smagāk - un arī tad tomēr nospriedām, ka "skola maksā naudu" - labi, ja tikai naudu!