PrivatBank ievieš kartes konta mēneša maksu

3 atbildes [Pēdējā ziņa]
AirAsia
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/04/2018
Ziņas: 648
Manīts: pirms 11 st

Ja nu kādam ir PrivatBank - pamanīju, ka drīzumā viņi ievieš kartes konta ikmēneša apkalpošanas maksu. Interesanti, ka tas tiek noformulēts tieši šādi, citām bankām tas tiek forumulēts kā maksa par karti.

Cik saprotu agrāk komplekts Universālais, kurā bija iekļauta debetkarte, maksāja 5 eur gadā. Turpmāk gada maksas vairs nebūs, bet tā vietā - 1 euro ikmēneša maksa.

Par kontu ar kredītkarti, turpmāk prasīs 2 euro mēnesī.

Un naudas izņemšana no ATM jebkurā ES bankomātā bez komisijas tiks samazināta no 4 reizēm līdz 2 reizēm mēnesī.

Tā kā tā...
Pašam nekāda sakara ar PrivatBank nav, vienkārši viņi bija pēdējie no LV bankām, kuriem bija lēti tarifi ikdienas cilvēkam.

Tarifu izmaiņas var apskatīt https://www.privatbank.lv/cenrazi/fiziskam-personam/ sadaļā Karšu apkalpošana.

p.s. Banka arī vēl vairāk piegriež darījumus ar USD, ieviešot nejēdzīgas komisijas un izbeidzot esošu pakalpojumu darbību. Par to visu var izlasīt bankas mājas lapā. Laikam jau nobijušies ne pa jokam no lielā amerikas onkuļa.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6266
Manīts: pirms 1 st

Un pie tiem biļešu aģentiem, kuri it kā dod atlaides ar VISA ELECTRON, man personīgi tikai vienu reizi izgāja cauri maksājums aviobiļetei RIX - Liepāja pa 0,99 EUR reiz 2 PAX. Citi maksājumi ar PRIVATBANK VISA ELECTRON man tika atmesti atpakaļ un aviobiļetes cena tikai pieauga jauna pirkšanas mēģinājuma laikā...24 EUR gadā jau vairs nav interesanti.

andris1
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2698
Manīts: pirms 11 ned
Kur: RIX

Arī labais (bezmaksas) kadrezi beidzās. Paldies par atgādinājumu, parasti nelasu spamu no bankas, būs japiever privatbankas konti (neliela karšu kolekcija).

 

andris1
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 2698
Manīts: pirms 11 ned
Kur: RIX

Cik labi būs, kad nebūs vairs skaidras naudas norēķinu - par katru darbību bankas saņems naudu un par bezdarbību bankas saņems naudu... jebkurā gadījumā bankas saņems naudu. 

p.s. sarkasms