Maroka augustā — palīdziet ar nokļūšanu

8 atbildes [Pēdējā ziņa]
sorokins_21
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/03/2017
Ziņas: 2
Manīts: pirms 2 gadi

Sveiki. Ir nostādīts plāns augusta otrajā pusē aizlidot uz Maroku (Marakešu), bet katru dienu cenas mainās kā laikapstākļi. Esmu izskatījis gan tūrismu aģentūras piedāvājumus, gan arī caur skyscanner izmeklējis krustām izdevīgākos variantus. Tika visbiežāk apskatīts Rīga-Milāna Milāna-Marakeša (round-trip) variants. Bet datumiem ejot, pašlaik atgriešanās no Marokas uz Milānu ir palikusi ļoti dārga. Būtu pateicīgs, ja kāds varētu piedāvāt JEBKĀDU izdevīgāko avio nokļūšanu uz Maroku un atpakaļ. Paldies!

Edzus
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2013
Ziņas: 2903
Manīts: pirms 1 d
Kur: RIX

azair.com Tavs draugs!

DJ
Tiešsaistē
Kopš: 09/01/2013
Ziņas: 379
Manīts: pirms 1 min
Kur: Rīga

Neiespringsti uz turp-atpakaļ, tas ir retums, ka viens maršruts būs ar labiem gaidīšanas laikiem. Meklē segmentus, iespējams, ka viens virziens lētāk un ātrāk būs ar 3 lidojumiem.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 2678
Manīts: pirms 2 st

http://www.azair.eu

Vēl jau ir variants lidot uz/no Spānijas dienvidiem (ir aizdomas, ka izvēlētajā laikā tas varētu būt vēl dārgāk kā Maroka) un tālāk sauszeme-prāmis-sauszeme.

Otrs ieteikums - neieciklēties uz Marakešu, varbūt uz kādu citu Marokas lidostu ir lētāk.

Ja nav nododamās bagāžas, tad 3 lidojuma segmenti ir OK, citādāk izmaksas sāk konkurēt ar tiešo reisu.

Vēl, labākās cenas budžetniekiem varētu būt vēl par agru meklēt, kaut gan ... augusta beigas ... apmēram tas pats, kas ZS.

Pašlaik ar 2 pārsēšanās redzu no 280€ šurputurpu (visas gala lidostas dažādas). Ar 1 pārsēšanos tikai kādu piečuku dārgāk.

propers
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/06/2014
Ziņas: 2486
Manīts: pirms 44 min

Vai augusta otra puse tuksnesi tomer nebus par karstu? Gan lidojuma cenas, gan laika apstakli piemerotaki tomer skiet rudeni un pavasari.

sorokins_21
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/03/2017
Ziņas: 2
Manīts: pirms 2 gadi

Liels paldies, par ieteikumiem. Šīs dienas laikā cena no 278 uzleca uz 302, beigās vienojoties par 10 dienu ilgu ceļojumu par 310 euro. Tur caur Frankfurti un atpakaļ caru Marseļu un Londonu. Cerams viss izdosies.. 
Būtu pateicīgs, varbūt kādas pieredzes, ietekumi par viesnīcām, vietas kur apskatīt obligāti, kur aizbraukt. Doma ir ņemt kādu dienu 1day off uz Imlilu un , vai nu Kasablanku or Tuvāko pilsētu pie okeānu, lai arī varētu izjust to Okeāna burvību.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19580
Manīts: pirms 12 st
Kur: RIX

sorokins_21, te tieši LieneS uzrakstīja savu Marokas plānu, citi iesaka un komentē, tur ir daudz informācijas par apskatāmo: http://www.celakaja.lv/forumi/velreiz-par-maroku-pakomentejiet-manu-planu

LieneS
Lietotāja LieneS attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/01/2017
Ziņas: 54
Manīts: pirms 1 d

Maroka šķiet tik liela un interesanta; netaisiet mūsu kļūdu, ielidojiet un izlidojiet no dažādām pilsētām! Smile

Azair.com ir ideāls, lai meklētu lidojumus, pēc dažādiem kritērijiem; varat skatīties ne tikai no Rīgas, bet arī, Lietuvas un Igaunijas lidostām, tāpat pievienot visas Marokas lidostas. Svarīgi ielikt ķeksīti, ka nav obligāti lidot atpakaļ no tās pašas lidostas, kur ielidots.

Mums vēl brauciens priekša, būsim 7 dienas, no Marakešas ar nomātu brauksim Merzougas virzienā, un pēc tam augšā uz Fezu. No Fezas ar vilcienu atpakaļ uz Marakešu. Ja mums būtu vēl papildus 3 dienas, noteikti pavadītu tās pie okeāna.

amberdince
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/09/2016
Ziņas: 58
Manīts: pirms 3 ned
Kur: SVQ

Augusta varetu tiesam but loti loti karsts. Es, protams, nezinu par Maroku un tas nosturiem kopuma, bet Seviljaa julija, augusta, un septembra pirmaja puse pa dienas vidu vesi var uzsilt lidz 45 gradiem (eenaa)...