Lidojums uz Bangkoku

7 atbildes [Pēdējā ziņa]
anna1313
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/09/2014
Ziņas: 3
Manīts: pirms 4 gadi

Lūgums palīdzēt!

1. Rīga- Bangkoka- Rīga

2. Turpatpakaļ

3. 21.12.2014.-05.01.2015. +/- 3 dienas

4. 2 Rokas bagāža + 2 bagāžas (somas) nododamās!

5. Šo izdevās atrast (matrix.itasoftware.com), pēc Jūsu ieteitajiem meklētājiem, bet lieki teikt, ka realitātē pat tuvu netieku vēlamai cenai vienam ceļotājam-700 Eiro! nepieciešamas 2 pieaugušo un 2 bērnu biļetes!!!

Riga (RIX) to Bangkok (BKK) - Sun, Dec 21

 

 

Riga (RIX) to Helsinki (HEL) - Sun, Dec 21

Finnair Oyj 2128

Dep: 1:50PM

Arr: 3:00PM

1h 10m

ATR 42/72

Economy (R)

 

                         

OPERATED BY FLYBE LIMITED

Layover in HEL

 

3h 30m

 

                         

 

 

 

Helsinki (HEL) to Bangkok (BKK) - Sun, Dec 21

Finnair Oyj 95

Dep: 6:30PM

Arr: 9:15AM

9h 45m

Airbus A340

Economy (R)

 

                         
   

Mon, Dec 22

 

 

                         

 

 
   

Bangkok (BKK) to Riga (RIX) - Mon, Jan 5

                           

 

Bangkok (BKK) to Helsinki (HEL) - Mon, Jan 5

Finnair Oyj 90

Dep: 9:05AM

Arr: 3:15PM

11h 10m

Airbus A330

Economy (R)

 

                         
 

Layover in HEL

 

0h 50m

 

                         

 

 

 

Helsinki (HEL) to Riga (RIX) - Mon, Jan 5

Finnair Oyj 2125

Dep: 4:05PM

Arr: 5:15PM

1h 10m

ATR 42/72

Economy (R)

 

                         

OPERATED BY FLYBE LIMITED

     

 

                         
   

Cost per passenger (including taxes & fees)

€703.92

 x 2 (2 adults)

Cost per passenger (including taxes & fees)

€609.92

 x 2 (2 children)

Total cost for 4 passengers

€2,627.68

 
 
 

 

 

 

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 763
Manīts: pirms 1 st
anna1313
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/09/2014
Ziņas: 3
Manīts: pirms 4 gadi

Jā, jā to jau esmu izlasījusi un pārlasījusi, tādēļ arī tapa šis lūgums!

 

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5951
Manīts: pirms 2 st

Paskaties, anna1313, varbūt, ka AEROFLOT akcijas ietvaros (līdz 30.09.) var atrast ko lētāku uz BKK. FINNAIR-am 700 EUR trīs mēnešus pirms Ziemassvētkiem nebūs reāla cena, par tik zemu cenu šogad ar FINNAIR lidojumu nevarēja nopirkt pat 11 mēn. pirms lidojuma. Krievijai ir sava specifika - garās brīvdienas viņiem sākas tikai ar 31.12., kad Eiropā tās jau beigušās. Turklāt krievu tūrisma saitos lasu, ka sakarā ar rubļa kursa kritumu AEROFLOT-am grūti laiki un sarmazinājies pārdošanas dziļums tālajiem reisiem. Krievu tauta vairs nepērkot kā traka biļetes pusgadu uz priekšu, tādēļ vienīgā cerība, ka eiropieši izpirks.

anna1313
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/09/2014
Ziņas: 3
Manīts: pirms 4 gadi

Paldies, par ieteikumu uzmetīšu skatu, laikam esmu no piesardzīgajām- negribas ar AEROFLOT lidot. Varbūt kāds, kas šogad lidojis var mani pārliecināt, ka zīmols šajā gadījumā neko nenozīmē... un ar AEROFLOT var lidot tāpat kā ar jebkuru citu!  

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 5951
Manīts: pirms 2 st

Vienīgi, ka nu der OPEN JAW konstrukcija, tad periodam no 21.12.- 02.01.2015. šobrīd ir nopērkams lidojums VNO-BKK-ARN caur Kijevu ar UAI par aptuveni 765 EUR. Ja vēlaties atgriezties 5.01.2015., tad cena jau ir diezgan astronomiska. Izskatās, ka no Baltijas gala par šo cenu nekas lētāks svētku periodam uz BKK varētu nebūt. 

FXQuadro
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/02/2010
Ziņas: 1697
Manīts: pirms 3 st

anna1313 rakstīja:

Paldies, par ieteikumu uzmetīšu skatu, laikam esmu no piesardzīgajām- negribas ar AEROFLOT lidot. Varbūt kāds, kas šogad lidojis var mani pārliecināt, ka zīmols šajā gadījumā neko nenozīmē... un ar AEROFLOT var lidot tāpat kā ar jebkuru citu!  


Arroflots ir viena no labākājām Eiropas kompanijām ar 3.7 gadu floti. Svaigs A330 lido uz BKK. Tikai SVO lidostā nav ko darīt un nav ērti, pat lounge zonā daudz cilvēku.

Around the world
2018: RIX, SXF, AMS, MEX, HAV, EIN, ZRH, SIN, CEB, USU, VNO, IEV, KBP, ARN, SFO
2019: RIX, KBP, WAW, LHR, ARN, CPH, EWR, SXF. TFS, CRL,  IST, BKK, HKT

FXQuadro
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/02/2010
Ziņas: 1697
Manīts: pirms 3 st

Maksāt 765 eur par lidojumu ar vēcu 767 UAI? Lidojums pat nav no Rīgas. Vai cilvēks tik nemīļ sevi?!

Around the world
2018: RIX, SXF, AMS, MEX, HAV, EIN, ZRH, SIN, CEB, USU, VNO, IEV, KBP, ARN, SFO
2019: RIX, KBP, WAW, LHR, ARN, CPH, EWR, SXF. TFS, CRL,  IST, BKK, HKT