Kas notiek telšu pilsētiņā? (budžetnieki)

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
Pavirsis
Lietotāja Pavirsis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/08/2011
Ziņas: 489
Manīts: pirms 5 st

Ar šo tēmu mēģināšu mazliet kompensēt dekrētā aizgājušā Lei Fenga iztrūkumu un iedrošināt tos, kuri domā, ka finansiāli nevar atļauties ceļošanu.

Divu nedēļu ceļojums pa Maroku: Fez, Ifrane, Azrou, Beni-Mellal, Demnate, Marrakesh, Essaouira, Safi, Oualidia, El-Jadida, Rabat. Pārsvarā ar autobusiem, bet nedaudz arī ar stopiem, gulēšana lielākoties "viesnīcās" + pāris naktis zem zvaigznēm. Kopējie izdevumi - 245 Eur (ieskaitot arī 4 lidojumus, normālu ēšanu un dažus iepirktus amatnieku izstrādājumus).

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19332
Manīts: pirms 4 st
Kur: RIX

Vai tas ir nākotnes plāns jeb ceļakājas vēsturē īsākais ceļojuma apraksts? Smile

zahuj
Nav tiešsaistē
Kopš: 27/10/2009
Ziņas: 3414
Manīts: pirms 7 st

gan jau apraksts, ja reiz zina teikt par amatnieku izstrādājumu iegādi. stāstījumam par šo visai lietišķi aprakstīto ceļojumu varētu pat atvēlēt 3.5 minūtes nākamajā ceļakājas sanākšanā!

Pavirsis
Lietotāja Pavirsis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/08/2011
Ziņas: 489
Manīts: pirms 5 st

2.variants (ar aicinājumu arī citiem tūristiem palielīties par saviem nedārgajiem klejojumiem). Īsta plāna nemaz nebija, dzīvojos diezgan spontāni un vecmodīgā veidā - bez telefona un interneta. Nesezonā transporti un hosteļi ir brīvi pieejami bez rezervēšanas.

 

321
Lietotāja 321 attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 2109
Manīts: pirms 8 st
Kur: LV

Skatoties ka forumle telti, ka nabadzibas ekvivalentu vai ka piedzivojumu... ja kadam kaut kas liekas shausminoshs tad man shausminoshak likas stasts par spanju celojumu ar stopiem uz somiju ziema (guleja vinji kaut kur uz ielas vai telti).

\m/

Haso
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/12/2013
Ziņas: 200
Manīts: pirms 13 st

Pavirsis rakstīja:
Īsta plāna nemaz nebija, dzīvojos diezgan spontāni un vecmodīgā veidā - bez telefona un interneta. Nesezonā transporti un hosteļi ir brīvi pieejami bez rezervēšanas.

Internetu bez maksas un bez savas ierīces var dabūt bibliotekās daudzkur Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Bez hosteļa rezervācijas var iekrist ja naktsmītnes reģionā notiek kāds jauniešu masu pasākums.Tādu laikā hosteļi pārpildīti un viesnīcu cenas astronomiskas. Atliks nakšņot parkā zem krūma, tikai jāpaspēj ielīst pirms parka vārtus uz nakti noslēdz, citādi nāksie rāpties pāri.