Kas aiznesās līdzi no viesnīcām/ B&B un hosteļiem?

26 atbildes [Pēdējā ziņa]
Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10833
Manīts: pirms 3 st

 Skarbās vīru tēmas par karu nomainam uz vienkāršākām. Tikko negaidīti saskāros ar info par baismonīgiem fendermaņiem!Smile Varbūt tik reklamē pakalpojumu sniedzēju? Linen Technology Tracking. Kaimiņzemes portālā raksta, ka krietni pieaugot kājas viesnīcas numuriņu inventāram: spilvendrānām, palagiem, halātiem utt. 

 Kaut kā atmiņā nav palicis, ka akurāt jāgūst peļņa, aizstiepjot līdzi svešu īpašumu Frown Nu, lab, vienreiz Miškolctapolcā nazītis iesaiņojās somā. Turpat krēsls (plastmasas) salūza leģendārajā 2004 gadā, EČ Football izcīņas laikā. Tas arī viss! 

 Ir patīkami, ka recepcionisti uzticas un nenāk pārbaudīt mazcollu TV turpmāku esamību numuriņā! Drusku tā kā aizvainojums būtu, ja šamie liktu izgriezt kabatas uz otru pusi.

 

 

Edzus
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/07/2013
Ziņas: 3340
Manīts: pirms 15 st
Kur: RIX

Parasti paņemas līdzi mazie šampūni / dušas želejas. Tas arī viss, ar tekstila izstrādājumiem neaizraujos Smile

normina -iņš
Lietotāja normina -iņš attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/08/2012
Ziņas: 1945
Manīts: pirms 1 d
Kur: RIX

Bezmaksas ūdens Smile Ja gadās kāds mazs šampūns, ziepe, utt., arī var iekrist somā. Jebkurā gadījumā nekas no tā, kas nav paredzēts vienreizējai lietošanai.

Interesanti, kāda ir Kosmiskās radioaktivitātes ietekme uz alu vasaras periodā?

orsons21
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 14869
Manīts: pirms 20 min
Kur:

Šiltītes ar uzrakstiem ''Do not disturb''. Pēdējā laikā sāku veidot kolekciju, bet sākumā iemesls bija, lai vienmēr būtu kāda savējā līdzi, jo daudzās zemākas klases viesnīcās tādu nav vispār. Vai arī nelietīgie iepriekšēji klienti ir nospēruši Smile...

Tiesa gan, praksē nākas pārliecināties, ka apkalpojopšais personāls laikam nemaz neprot lasīt, un viņiem nav ne jausmas, kam šie uzraksti domāti, jo laužas jau iekšā tāpat. Vai otra galējība - ja desmitos no rīta uz durvīm ir šī šiltīte, tad numurs tajā dienā vispār netiek tīrīts, kaut arī 10.05 tā tiek noņemta.

Gigi
Nav tiešsaistē
Kopš: 19/01/2010
Ziņas: 828
Manīts: pirms 27 min

Man ar mazie šampūniņi un tamlīdzīgas lietiņas reizēm paķeras līdzi... pa retam arī kāds mazs pierakstu blociņš vai pildspalva, šūšanas komplektiņš vai apavu lāpstiņa... draudzenes reizēm ir bijušas pārsteigtas izpakojot somas jau mājās, jo viņām ir gadījies netīšām arī dvieli iemest somā.

Pirms gadiem 25 kopā ar sporta komandu dzīvojām viesnīcā Voroņežā - tur mūsno viesnīcas negribēja izčekot, jo apgalvoja, ka esma ne tikai palagus somās iepakojušas, bet arī pakaramos, kaut pavisam noteikti tā nebija taisnība...

Gigi

Igucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 745
Manīts: pirms 19 st

Mazās dušas želejas, ko bērnam uz baseinu dot līdzi Grin

Pildspalva, ja atklāju, ka somā visas pačabējušas Grin

Igucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 745
Manīts: pirms 19 st

Oj, un čības ar - atpakoju, vienu vakaru uzvelku un ņemu līdzi, mājās daudzajiem ciemiņiem, ko iedalīt Grin

andrian
Lietotāja andrian attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/02/2010
Ziņas: 732
Manīts: pirms 28 ned

paciņtēja paņemās..pēc tam miteklī dzeru un atceros braucienu Smile

lapsiņa
Nav tiešsaistē
Kopš: 13/11/2008
Ziņas: 533
Manīts: pirms 30 min

Ziepes, mazais šūšanas komplektiņš, nagu vīlīte, čības un apavu švammīte Smile Dušas želeja tiek izlietota viesnīcās.

2024: TUN, RIX, CPH, FRA, WDH, VFA, IST, MUR, RUN, EDI, IOM, ICN, CJU, KIX, SKP, PRN

Viesis2
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/06/2009
Ziņas: 56
Manīts: pirms 8 gadi

Reiz Taizemes dienvidos izvēlējāmies mājiņu, lai gan šķita neatbilstoši dārga pret tās viduvējo stāvokli, tāpēc no rīta paņēmu mazos šampūniņus, ziepītes un, kā vietējie saka, salvešu rulli, jo vēl tāls ceļš bija priekšā un tieši tualetes papīrs nebija paņēmies līdzi. Lecu ar laupījumu mašīnā, te pēkšņi meitene pieskrien: lai nākot brokastīs — tās esot iekļautas cenā (iepriekšējā vakarā neviens par to pat neieminējās). Kamēr ēdu bagātīgās un garšīgās brokastis, varēju apbrīnot šo neaizmirstamo tualetes papīra rulli uz mašīnas priekšējā sēdekļa.

Reiz Taizemes ziemeļos ziemā (resepšionisti sēdēja pie ugunskura) jau nokrēslā izvēlējāmies palabu mājiņu ar pēlīšiem un kārtīgām segām, jo tiešām bija vēsi. Mašīnu mums lika nolikt tam paredzētā laukumiņā pie pašas mājiņas, mēs arī smuki ar dupsīti piebraucām, lai par kādu solīti mazāk somas jāstiepj. No rīta, kad nodevām atslēgu, puisis atvilkās uz mājiņu un tiešām abas sagulētās gultas izvandīja, lai pārliecinātos, ka neviens smalkais pēlītis un paladziņš nav pazudis. Šādu numuru es nekad ne pirms, ne pēc tam neesmu redzējusi.

Pekinā lētā viesnīcā, kur nodzīvojām nedēļu, sākumā, lai atbrīvotu vietu savām mantām, es viņu smukās ķemmju, dušas cepuru un citas kārbiņas ieliku skapī. Uzreiz nākamajā rītā dabūjām saliktus ap izlietni jaunus mantu kalnus, ieskaitot pat ķemmes.

RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3880
Manīts: pirms 5 d
Kur:

Šampūnus, domājams, daudzi paņem, jo tie labi iederas ierobežotajā bagāžā. Esmu tā darījis īpaši tad, ja nebija skaidrības, vai šādi līdzekļi būs pieejami nākamajās naktsmītnēs. Pildspalvas dažreiz ņēmu, bet, ja tās ilgi nelieto, tad kāda jēga? Aizkalst un var mest ārā. Sīkumi visādi, kuri domāti individuālai lietošanai. Dvieļus vai ko vērtīgāku nekad. Vairāk ir nācies vērtīgas lietas atstāt, bet tā jau cita sadaļa.

Ingucis
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/02/2009
Ziņas: 478
Manīts: pirms 2 ned

Apavu švammītes, piezīmju papīra lapiņas, lai meitai lidmašīnā ir uz kā zīmēt ķinķēziņus, kāds rakstāmais, ja pašiem nav līdzi. Jā - un čības pēdējos braucienos sīkā lika savākt - mājās valkāšot. Un valkā ar Grin Gadījumos, kad brauciens turpinās un nav zināms, vai nākošajā viesnīcā tas būs pieejams - vīrs iekrāmē somā skūšanās piederumus - kremu/ putas vai kā to sauc. Nekas cits ātrumā prātā nenāk... Ā - jā un vēl ja ir t.s.pirmās palīdzības komplektiņš - plāksterīši ko uz sāpošām tulznām uzlīmēt. Bet tie pat līdz  somas krāmēšanai netiek - tos ejot staigāt pa objektiem, jau paņemam līdzi un pa ceļam kādam vienmēr noder uz sāpoša pirksta uzlīmēt.  Tā kā parasti izteikam ar rokas bagāžu, tad par palagu, halātu un segu līdzņemšanu līdz šim neesam aizdomājušies  Smile

Grieta
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/07/2009
Ziņas: 247
Manīts: pirms 12 st
Kur: Rīga

savācu to, kas vēlāk ļoti labi noder pārgājienos un naktsmītnēs, kurās nav "smalko" viesnīcu ekipējuma. Čības, mazās ziepītes, dušas želejas, tējas paciņas. Ja nav jau nolikts numuriņā, vienmēr recepcijā paprasu dental kit. Žēl, ka ķermeņa krēmi visbiežāk ir zemas kvalitātes, mazie iepakojumi būtu forši. 

meita studiju laikā piestrādāja viesnīcā par istabeni, un viņa stāstīja, ka vislielākie "vācēji" bija ģimenes ar bērniem. Pēc viņiem - viss pa tīro Smile Visdevīgākie - lidmašīnu apkalpes - tie parasti atstāja alko mazajās pudelītēs un dzeramnaudas (tas Dānijā, bet gan jau līdzīgi arī citur)

andrian
Lietotāja andrian attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/02/2010
Ziņas: 732
Manīts: pirms 28 ned

..un vēl - no brokastu galda ābolu vai banānu, tas mērkaķīšiem, bet ja nepatrāpās - launagam Smile

Rena
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/02/2012
Ziņas: 131
Manīts: pirms 5 gadi

Grin jaa,shampuni un dushas zjelejas,bet lielaka dalja paliek neizlietotas ar domu,ka pudelites noderes kados citos celjojumos Smile esmu noverojusi,ka chiibu kolekcijas maajaas izveidojushaas draugiem,kam patiik kuurortu atpuuta,bet doma taa pati - cieminjiem Smile

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 31 ned
Kur: RIX

Bez visa jau iepriekš minētā reizēm kāds laundry maiss paķeras, lai ērtāk sapakot/sašķirot drēbes mājupceļam.

Māris
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/04/2009
Ziņas: 4115
Manīts: pirms 12 st

Mazgāšanās piederumi, čības, kafija, tēja, cukurs. Smile

Viesis2
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/06/2009
Ziņas: 56
Manīts: pirms 8 gadi

Šī gan nav baika par to, kas pats pieķeras pie pirkstiem viesnīcā, bet par svešu mājas tekstilu kā tādu. Norises vieta — Livingstona pie Viktorijas ūdenskrituma Zambijas pusē. Šopings, pēkšņi dzirdam, ka ārā iegaudojas automašīnas signalizācija. Skrienam skatīties, vai nav mūsējā. Jā, divi veikala apsardzes nēģeri pie mūsu mašīnas pusviru aizmugures durvīm trešo spatīgi dauza ar stekiem. Mani neviens ar steku nekad nav sitis, tfu, tfu, tfu, bet izskatās baigi sāpīgi. Lai mēs paskatāmies, kas salonā pazudis. Iemetam acis — izskatās, ka viss uz vietas. Tikmēr upuris no krekla apakšas izvelk un atdod apsargiem lielu, zaļu dvieli. Parasts dvielis, mums daži tieši tādi ir īrētās automašīnas komplektācijā, pa dienu stāv izklāti uz sēdekļu atzveltnēm, lai izžūst. Apsargi priecīgi: vai ir mūsējais. Mēs raustām plecus: iespējams. Viņi beidzot pārtrauc dauzīt zemē gulošo puisi un atdod mums dvieli: taisnība ir uzvarējusi, un veikala apsardze visiem ir parādījusi, ka veltīgi neēd savu maizi. Mēs ātri pabeidzam šopingu, sametam visu mašīnā un steidzīgi braucam prom: lai arī operatīvie apsargi mūs potenciāli ir izglābuši no lieliem zaudējumiem, jo, protams, mašīnā bija arī vērtīgas lietas, mēs nepiederam pie tiem, kam eksekūciju noskatīšanās ir izklaide. Uzslejam nometni, attaisām alu, sākam skatīties tos dvieļus, jo gribam nomazgāties. Vareni. Visi izīrētāju dvieļi turpat vien aiz sēdekļiem un kastēs mētājas, un apsargu iedotais ir jaunieguvums.

321
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 2270
Manīts: pirms 2 gadi
Kur:

Nospēru segas pārvalku Amsterdamas jauniešu viesnīcas dormā... baigi smuks man vēl tagad ir kad pienāk maiņas laiks.

\m/

ARD
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2010
Ziņas: 1323
Manīts: pirms 4 d

Nu segas pārvalks jau ir par traku... Šai sakarā atcerējos labu pamācību no vecā labā seriāla "Friends" Smile

https://www.youtube.com/watch?v=t4Tqf0ZVSXU

https://www.youtube.com/watch?v=jGiDAAR1TY8

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 31 ned
Kur: RIX

Grieta rakstīja:

Ja nav jau nolikts numuriņā, vienmēr recepcijā paprasu dental kit. 

Tie manā pieredzē parasti ir briesmīgi, ar viesnīcu zobubirstēm var tikai smaganas sapostīt.

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 840
Manīts: pirms 1 d

ARD rakstīja:

Nu segas pārvalks jau ir par traku... Šai sakarā atcerējos labu pamācību no vecā labā seriāla "Friends" Smile

https://www.youtube.com/watch?v=t4Tqf0ZVSXU

https://www.youtube.com/watch?v=jGiDAAR1TY8

Labs par tēmu! Smile

Vienreiz paveicās dzīvot Kannās IC Carlton, tad tur vannasistabā bija l'Occitane kosmētika labā izvēlē. Visas manas draudzenes tika pie labām dāvanām no Francijas pēc manas nedēļas dzīvošanās tur Smile

zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 6146
Manīts: pirms 34 ned
321
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 2270
Manīts: pirms 2 gadi
Kur:

\m/

shofja
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/11/2011
Ziņas: 55
Manīts: pirms 1 d

Mazie šampūni, dušas želejas, losjoni... bet jāteic, ka nu jau labu laiku čekoju - ja tas šampūns utt. īpaši nepatīk - koferī nemetīšu un mājās nevedīšu Wink  

Nu un vēl līdzīgi kā orsons21 esmu pasākusi krāt "Do not disturb" šiltītes - pirms vairākiem gadiem noskatīju ideju no viena sava Pēterburgas drauga - bija viņam ar tām šiltītēm vesels "slotas kāts" nokārts Smile

RX
Lietotāja RX attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/07/2009
Ziņas: 3880
Manīts: pirms 5 d
Kur:

Lei Fengs varbūt veica šo aptauju hotels.com un Telegraph uzdevumā? Izbrīna, ka vāciešiem no viesnīcām paņems vairāk, kā krieviem.

http://www.telegraph.co.uk/travel/hotels/11646110/Revealed-the-nationali...

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 10833
Manīts: pirms 3 st

 Nē, nē! Es neatkarīgais novērotājs-Plato Vārna!Smile Kā lai pārspēj tos veiklos Grand piano aizstiepējus, tas gan mani satrauc pamatīgi!

 Neliels ieskats vēsturē. 1998.g.apmeklējām PČ hokejā, Šveicē. Dzīvojām kūrortā pie Reinas, Bad Zurzach. Kempingā. Vakarā, jautri tusējot, spriedām, ka pa dakšiņai un kādai nelielai mēbelītei no mobile home, derētos iekraut busiņā!Smile Ja tolaik būtu sākuši, tad Andy Warhol jau būtu mūsējais!Smile

 RX-am palīdzēšu pabīdīt ideju par celakaja kartes fočīšanu interesantās vietās! Bišku tauta sabremzējusies! Ir idejas saistībā ar LV+ārzemes. Ja nenoslinkošu, būs vārdu spēle!Smile