Grāca-Klāgenfurte-Udīne: lēts kempings no 12.-13. augustu

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
oukija
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2009
Ziņas: 27
Manīts: pirms 43 ned

Ar ģimeni 10. augusta vakarā ar savu auto dosimies eirotripā uz Itāliju. Divi pieaugušie, divi knēveļi (8 un 3 gadi). Pirmo nakti nobukojām Katovicē, nākamo nakti vēlētos pārlaist kādā lētā kempingā (telts ir līdzi) vai citā naktsmītnē vidusceļā starp Katovici un Dženovas provinci (Cassinelle). Grāca- Klāgenfurte-Udīne varētu būt aptuvenie kempinga/apmešanās vietas galamērķi. Laiks no 12.-13. augustam. Kādi ieteikumi? Paldies!

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5347
Manīts: pirms 20 st

 Mēģini iegoglēt kaut ko tādu: https://www.regiongraz.at/en/camping-region-graz plus vietas, kur vēlaties apmesties. Personīga pieredze ir, bet ne konkrētā mini teritorijā. Ieskatieties arī atsevišķu pilsētu tūrisma lapu nakšņošanas sadaļā, tur kempingus met ārā. Krietnus gadus iepriekš braukājām pa 3ned. un ar brezentnieci (arī mājiņu iespējas) maksājām aptuveni Ls 5-6 (Eur 7-8-9 per/pers). Reizēm izdevīgi vest līdzi gultas veļu, jo sāpīgas piemaksas.

 

 

JJJ
Lietotāja JJJ attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/11/2013
Ziņas: 286
Manīts: pirms 1 ned

Nedaudz nesaprotami uzrakstīts "kempinga/apmešanās vietas". Ja ar vārtiem "apmešanās vietas" ir domāts arī ne-kempings, tad pats lētākais variants, jeb bezmaksas ir lielās autobāņu stāvvietas. Kaut gan - nav saprotams, kāds būs transporta līdzeklis.

Un vēl:  Grāca  - Undīne, tas ir ceļa gabals 280 km garumā un šajā posmā ir daudz kempingu. Ja kempings vajadzīgs tikai kā pārgulēšanas vieta ceļā starp punktiem A un B, tad svarīgs kļūst arī šāds faktors - kurā šī ceļa posmā pienāks vakars un sāks nākt miegs. Vai nevajadzētu pieraksīt vairāku kempingu GPS koordinātes un izvēlēties to kempingu, līdz kuram tiksiet vakarā atkarībā no pulkstens rādījuma un šoferīša pašsajūtas?   

Vēl viena piezīme - ja norādītā ceļa posma viens gals būs Grāca, otrs Undīne, bet speciāli Slovēnijā nav nekas plānots, un ja tiek pieminēts vārds "lēti", manuprāt būtu nedaudz jāuzmanās, lai navigācija neieved Jūs Slovēnijā, bet tā jāapbrauc pa Itāliju un Austriju. Austrijas vinjeti Jums tik un tā būs jāpērk, bet neiebraucot Slovēnijā Jūs ietaupīsiet uz Slovēnijas vinjeti. Ja "netīšām" iebrauksiet Slovēnijā, apvārdot Slovēņu robežsargus, kā reiz man, Jums var arī neizdoties  Smile

Ja dosieties uz Itāliju, pieņemu, ka gan turp, gan atpakaļ ceļā šķērsosiet Austriju. Austrijas vinjetes minimālais termiņš ir 10 dienas. Ja ceļojums Jums būs garāks par 10 dienām, pievērsiet uzmanību, vai Jums gadījumā nav izdevīgāk turp un atpakaļceļam caur Austriju pirkt katru reizi savu vinjeti par 10 dienām? Liekas, ka tā, kas bija lielākam laika periodam ir dārgāka par 2 x 10 dienu vinjetēm.    

Austrijas dienvidu galā, pirms iebraukšanas Itālijā pielejiet pilnu autiņa bāku ar degvielu. Pirms nedēļas Austrijas dienvidos es lēju dīzeli par 1,22 eur/litrā, bet Itālijā par 1,55 -1,79 eur/litrā.

Gadījumā, ja tālāk ceļš vedīs uz Florenci - esam palikuši divos kempingos pie Florences. Abi ļoti nesimpātiski un šausmīgi dārgi. 2016. gadā Camping Village Internazionale Firenze, gps 43.723754, 11.219330. Diviem cilvēkiem ar kemperi bija 33,50 eur!!! Un šogad Camping Village Panoramico Fiesole  - Florences ziemeļaustrumos - divi cilvēki +kemperis 40 eur par diennakti !!! Nebrauciet tur.

Ja Itālijā gribēsiet apskatīt Pompeju pilsētas drupas, manuprāt, ļoti izdevīgs ir kempings Camping Spartacus. GPS 40.746801, 14.484211. No kempinga līdz Pompei drupām 300m, bet līdz autobusa galapunktam, kurš ved augšā uz Vezuvu, kādi 400-500m. Par 3 naktīm samaksājām 63 eur. Tātad, tikai 21 eur par diviem cilvēkiem+kemperi. 

 

oukija
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2009
Ziņas: 27
Manīts: pirms 43 ned

Paldies par ieteikumiem!

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5347
Manīts: pirms 20 st

 Precīzi neatceros, bet pie Grācas (Lincas? Ne tā, kura blogere!), feini nonakšņojām par absolūtu velti, tikai mākoņi savilkās un lija ārprātīgi. Tieši pie lidostas. Īpašnieki redzēja, ka ieradāmies vēlu un izbrauksim agri, pateica, ka cena stabili 00.00 robežās!Smile

 Mazajiem Ceļotājiem jāatrod vieta, kur garauši (dīkie zaķi, ģikije zaici) pulcējas karapulkiem (100-200+ skaitā mazā teritorijā). Gluži ausis papaijāt neizdosies, bet 2-3m pašfoto gan.