6 ieteikumi, lai apskatītu Islandi ar ierobežotu budžetu

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
rarviis
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/01/2018
Ziņas: 1
Manīts: pirms 6 gadi

6 ieteikumi, lai apskatītu Islandi ar ierobežotu budžetu

Ceļojot viens no galvenajiem kritērijiem, pēc kuriem es izvēlos valstis, kuras apskatīt, ir attiecīgās valsts izmaksas. Islande pavisam noteikti ir dārga valsts, taču, savlaicīgi plānojot un sekojot dažiem ieteikumiem, ir iespējams ievērojami samazināt tēriņus. Šeit ir mani 6 padomi, kā ietaupīt naudu, ceļojot pa Islandi.

  1. Datumus aktīvajā sezonā (jūnijs-septembris) rezervē laicīgi. Šo var attiecināt uz lidojumu cenām, viesnīcām, hosteļiem, AirBnB un auto nomu. Atšķirība starp savlaicīgu rezervāciju un pēdējā brīža rezervāciju var būt iespaidīga.

  2. Tu vari tikt pie lieliskiem piedāvajumiem AirBnB ja veiksi rezervāciju jau iepriekš, taču visizdevīgākie darījumi šajās vietās vienmēr tiek rezervēti pirmie un cenu atšķirība var būt milzīga, tādēļ plano laicīgi. (airbnb.com)

  3. CarRenters.is un Caritas.is ir Islandes privāto auto īpašnieku auto nomas mājaslapas, nosacījumi tām ir tādi paši, kā AirBnB. Šeit tev ir iespēja tikt pie izdevīgiem piedāvajumiem un labākajiem visā valstī, taču labākie piedāvājumi tiek rezervēti pirmie, ja tu vēlies ceļot vasarā, tad rezervācijas ir jāsāk veikt pēc iespējas ātrāk. (https://carrenters.is)

  4. Iegādājies Nova sim karti un lejuplādē tās aplikāciju, tur tu varēsi saņemt tikai vietējiem paredzētus “2 par 1 cenu” piedāvajumus no restorāniem. (nova.is)

  5. Padoms par alkaholu. Izmanto savu bez nodokļa alkahola kvotu lidostā, augsto nodokļu dēļ grādīgais alkahols tur var būt līdz pat 70% lētak kā pilsētās. Tapat – seko līdzi arī laimīgajām stundām, šim olūkam ir izveidota arī speciāla aplikācija “appy hour”, kura parādīs, kurā vietā attiecīgajā brīdī ir laimīgā stunda. (Reykjavik appy hour)

  6. Peldbaseini Islandē ir lieliski, kā arī viena no nedaudzajām lietam, par kurām nenākas dārgi maksāt. Par aptuveni 5 USD par karstas vannas vai saunas apmeklējumu. Tā var kļūt par lielisku ikdienas relaksācijas iespēju, it īpaši, ja esi izvēlējies naktis pārlaist savā mašīnā. Tie ir izvietoti viscaur valstij, pat vismazākajos zvejnieku ciematos. Šeit tu vari atrast visu Islandes publisko peldbaseinu izvietojumu kartē https://sundlaugar.is/?lang=en

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 3333
Manīts: pirms 18 st

Tev kāds kontakts ar freelancer un komisija par linku likšanu?

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 33 ned
Kur: RIX

(Saite izlabota.)

Par ieteikumiem paldies!