Taizeme ar Prieks Tūri

8 atbildes [Pēdējā ziņa]
Haily
Lietotāja Haily attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/09/2015
Ziņas: 34
Manīts: pirms 34 ned

Taizeme 2016.gada februārī.

Ar garu aprakstu neaizraušos, bet ar bildēm gan padalīšos.

Ilgu laiku nevarējām izdomāt, uz kurieni brauksim kāzu ceļojumā. Beigu beigās izlēmām ziemā atpūsties vasarā un braucām uz Taizemi. Taizeme nelika vilties. Noteikti gribēsim atgriezties, bet nākamreiz jau pašiem visu plānojot. Šoreiz izvēlējāmies “Prieks tūre” un tieši braukt uz Puketu un 11 dienas pavadīt uz vienas salas, bez liekiem pārbraucieniem un labi, ka tā, jo latvieši, kas izvēlējās citas programmas bija ļoti neapmierināti ar sniegto servisu – jebšu tāds vispār nebija, bet ne par to šis stāsts būs.

Es visu laiku rēķināju, ka 100 bāti ir 3 EUR, bet valūtas kalkulators saka, ka ir 2.60.

Laidām ar uzbekiem līdz Taškentai un tad jau tālāk uz Bangkoku, lidostā ar vīzas saņemšanu viss ļoti operatīvi. Sagaida transvestīts Lily un Prieks tūres sadarbības partneris Taizeme - Aleksandrs. Izejam no lidostas – ārā tāds siltums, jau sejā parādās plats smaids, dodamies uz viesnīcu un tālāk jau aši, aši apkārtni izpētīt – ēdam fantastiski gardus mango, cena bija 80 bāti, tad supergardās banānu pankūciņas, maksāja 35 bāti, Puketā lētākais, ko redzējām bija 60.

Izdomājām, ka nedosimies tipiskajā Bangkokas apskatē nākošajā dienā, Karaļa pils un Guļošais Buda būs citai reizei. Šoreiz kopā ar vienu latviešu ģimeni devāmies uz Lumpini parku (tas mums netālu no viesnīcas), tālāk ar metro uz centru un tad sākās jau pirmie joki. Protams, tipiskie tūristi ar karti rokā, pienāk vietējais, prasa, kā palīdzēt, sakām, ka gribam izbraukt pa kanālu, vietējais pasauc tuk tuku un saka, ka mēs 5 cilvēki, lai vairāk par 20 bātiem nemaksājam, nu ok. Aizved pie ostiņas, jau kaulējam cenu par izbraucienu, sarunājam, ka brauciens ilgs stundu. Paiet 10 minūtes – pirmais pietruras punkts, tur dotas 25 minūtes, tālāk vēl 5min paiet un viss esam jau klāt pie Karaļa pils. Pārņēma ļoti liela vilšanās, ka esam apkrāpti, jo 5 cilvēki samaksājām 2000 bātus par šo “fantastisko” izbraucienu.

Tālāk tad ar kājiņām staigājām pa centru, mans mīļotais jau ir izsalcis un pie vietējiem paņēma zupiņu ar veselu vistas kāju (nagiem), man arī gribējās ēst, bet vēl nebiju gatava kaut kam tik ekstrēmam priekš manis. Grin Tālāk devāmies uz Zoloģisko dārzu, zvēru dārzs kā zvēru dārzs – nosing spešil. Un vakars pa China town, jo tieši 8.februārī bija Jaunais gads viņiem, tad 7.februārī jau sākās nopietna gatavošanās, ķīnieši bija ļooooti daudz, visur valdīja sarkanā krāsa un es arī netīšām biju uzvilkusi kleitu sarkanā krāsa un viena ķīniete pat gribēja ar mani nofotogrāfēties. Ķīnieši ir kā aptrakuši ar selfijiem. Var mierīgi ceļa vidū apstāties un sākt taisīt bildes. Bangkokā reāli bijām tikai 1 dienu, kas ir par maz. Zinu jau, ko gribēšu redzēt un darīt nākamajā reizē.

 

 

P.S. Visur, kur kaut kas zied – to es vienmēr nofočēšu, tāpēc nākošā pavasara mērķis būs Madeira. No Turcijas ceļojuma mīļotā draugs teica, ka bildēs ir redzami 1001 laksti un Ieva.

Nākošās dienas vakarā jau bijām Puketā. Cilvēku tur ir daudz, it īpaši mūsu kaimiņzemes pārstāvji, vietējie mūs arī uztvera kā krievus, bija teksti – “davai, davai pasmotri”, tad mēs skaidrā latviešu valodā viņiem teicām uzredzēšanos vai arī, kad mīļotajam jau nervi neturēja viņš uz viņiem lamājās latviski.

Nākošā diena pagāja 1.5h padzīvojoties Patongas pludmalē ( ļoti uzmācīgi vietējie, vēlas pārdot visu, kas kust un nekust). Tad devāmies izstaigāt vietējo apkārtni, pirmās dienas nogurums bija ļoti liels, jo nav pierasts TIK daudz staigāt, piegājām pie vairākām tūrisma būdiņām, noskaidrot ekskursiju cenas un paņēmām bukletus, lai cik interesanti nebūtu, vislabākā cena bija pie mūsu viesnīcas, izvēlējāmies braukt uz Phi phi un James Bond salu, kā arī paņēmām rolleri uz 5 dienām, jo sapratām, ka Patongā uzturēties negribam.

Ieklīdām arī 5*viesnīcu teritorijās un priecājāmies par klusumu un skaistajiem dārziem.

10.februārī, kas bija mūsu 4.mēnešu kāzu jubileja, devāmies uz Phi Phi, sākumā diena bija apmākusies, bet pēcāk jau saule karsēja. Phi phi ar savu kristālzilo ūdeni un mani atstāja lielu iespaidu, es tur, labprāt, dzīvotu…Ekskursijā ietilpst brauciens ar mazu kuģīti, atspirdzinošie dzērieni un ananāsi bija bez maksas, tad bija snorkelēšana, visus izmet vienā vietā un tad visi ķīnieši spārdās uz riņķi, baigi neforši, teikšu atklāti. Pašai salai bija dota 30min apskate, smieklīgi maz, lai neteiktu vairāk.

11.februārī paņēmām rolleri un devāmies dzīvē, jo tālāk no Patongas, jo skaistāk un klusāk. Nai harn pludmale bija mūsu mīļākā uz visām atlikušajām dienām, klusa, mierīga un super vieta snorkelēšanai, mīļotais man ir daiveris tad bija arī līdzi maska un trubiņa. Zemūdens pasaule ir ļoti skaista, žēl, ka nav zemūdens fotoparāts. Jā, pieminot vītu, viņam pirmspēdējā dienā bija arī daivs pie Phi Phi salas, viņam par Padi Advancen open water sertifikāts – pārbrauca uz viesnīcu pārlaimīgs, peldējis kopā ar haizivi.

 

Devāmies uz sunset view point, pa ceļam apstājoties dažādos skatu punktos. Vakarā viss bija kā nosēts ar ķīniešiem, braucām vēl vienu reizi vienā no ceļojuma pēdējām dienām pa dienu uz turieni, tad tur bija salīdzinoši maz cilvēku, bet vieta patiešām skaista, kaut arī ar ļoti skaistiem saulrietiem šoreiz neveicās.

 

14.februārī devāmies uz James bond salu, vieta skaista, bet arī, tikai 30 minūtes laika, tāpāt arī mērkaķu ala bija ļoti interesanta un skaista. Mūsu kaimiņzemes pārstāve bakstīja mērkaķi reizes trīs un beigās mērkaķis neizturēja un bija bitch slap…jebšu pļauka. Pusdienas bija muslimu pilsētā, kura ir uz upes, aptuveni 2000 cilvēki dzīvo tajā ciemā, pēcāk bija izbrauciens ar kanoe laiviņām, gids smaidīgs un runātīgs, bet beigās prasīja dzeramnaudu, jo mājās gaida 3 bērni.

Šī ir tā pludmale, kur bija ieejas maksa un, lai tiktu lejā - jāiet pa kāpnēm. Lejā īsī pīsī, bet atpakaļceļā smagi pūtu un elsoju, tāpēc arī pludmalē nemanījām pensionārtantiņas.  Maksa20 bāti, + tāds, ka bija duša, kur noskaloties, jo ūdens ir ļoti sāļš un arī viļņi tajā pludmalē bija ļoti lieli, bet nu vīrieši izpriecājās kārtīgi kā mazi puikas.

Tā kā mums bija roleris, tad devāmies, kur vien gribējām, kalnu celiņi tur ir diezgan paekstrēmi, bet bija forši un nestāvējām arī nekādos sastrēgumos. Vienā no dienām braucām apmeklēt Lielo Budu, kas ir 45m augsta statuja un viss komplekss tiek celts tikai par ziedojuma naudu, Lielais Buda ir par godu karalim un mazākais Buda par godu karalienei.

Tad uz Puketu arī atbrauca vēl astoņi cilvēki, kas no Prieks tūres bija, tad iepazināmies ar foršu pāri un arī viņi paņēma roleri, tad kopā braucām apskatīt salu, izdomājām vienu dienu apskatīt salas ūdenskritumus – Kathu un Ton Sai. Hm, nu, ko lai saka…Īvandes ūdenskritumi ir daudz iespaidīgāki. Ton Sai ir nacionālais parks, bija jāmaksā 200 bāti par ieeju. Tad, kā izrādijās tur ir 1.7km gara pastaigu taka pa džunģliem, neviena cilvēka tur nebija – bija forši. 

Ēdiens ir ļoti garšīgs, esam jau vairākas reizes paši mājās taisījuši Pad thai ar vistu un jūras veltēm. Puketā cenas bija no 70-130 bāti par 1 maltīti.

Baudījām augļus, kokosriekstus un man bija pilna laime. Smile Ko gan cilvēkam vairāk vajag?!

Taizeme bija pirmais, tik tāls ceļojums, skaidrs ir viens, ka Āzija būs jāapskata tuvāk.

Paldies par uzmanību! Ceru, ka kādam arī bija interesanti.

Izmaksas - 1000 EUR ceļš, pārlidojumi un viesnīcas.

 

 

 

Ar cieņu,
Sapņotāja / Diktatore
http://ievmix.blogspot.com/

de
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 161
Manīts: pirms 3 d

Izskatās - jauks kāzu ceļojums! 

Paldies! Lai veicās!

bagatibu_sala
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/01/2015
Ziņas: 186
Manīts: pirms 8 ned

Smukas bildes. Raksta ievadā derētu pieminēt, cik "bāts" ir mūsu naudās, jo ne visi zina un pārejot uz blakus logu ar google, novēršās uzmanība.

bagatibusala.wordpress.com

Haily
Lietotāja Haily attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/09/2015
Ziņas: 34
Manīts: pirms 34 ned

Paldies. Papildināju aprakstu.

Ar cieņu,
Sapņotāja / Diktatore
http://ievmix.blogspot.com/

AndrisK
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/05/2017
Ziņas: 4
Manīts: pirms 18 ned

Šoreiz izvēlējāmies “Prieks tūre” un tieši braukt uz Puketu un 11 dienas pavadīt uz vienas salas, bez liekiem pārbraucieniem un labi, ka tā, jo latvieši, kas izvēlējās citas programmas bija ļoti neapmierināti ar sniegto servisu – jebšu tāds vispār nebija, bet ne par to šis stāsts būs.

Varbūt pastāstīsi sīkāk, kāpēc citi latvieši bija neapmierināti ar citām programmām?

Es vēl domāju vai saplānot pašam, vai braukt ar Prieks tūre uz Taizemi - Kambodžu - Puketu - Khao sok.

Haily
Lietotāja Haily attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 07/09/2015
Ziņas: 34
Manīts: pirms 34 ned

Sen nebiju iegājusi ceļakājā, līdz ar to ir diezgan novēlota atbilde.

Neapmierināti bija, jo radās visādas "papildus izmaksas", par, kurām pirms tam nekur netika rakstīts un stāstīts, bet aizbrauc uz vietas un tad sākās... Kā arī tas saucamais gids esot bijis pašausmīgs, diezgan nekompetents.

Bet visādi citādi, pieļauju, ka, iespējams, brauktu tomēr ar viņiem atkal, jo cena tomēr ir lēta.

Draudzene novembrī brauks uz Taizemi. Puketa 3dienas , Ko lanta 3dienas , Krabi 3dienas un Phi phi 3dienas, kopā 12 dienas, viesnīcām aizgāja 1000 EUR. Kā viņa teica +/-100eur par nakti viesnīcā.

Biļetes uz akcijām no Rīgas ir redzēts zem 400EUR, bet vēl jau jātiek uz, kādu no salām, tad tāpat vienam cilvēkam sanāk ap 1000 EUR, bet es Priekam manīju piedāvājumu uz Krabi, drošvien nākamā reizē ņemtu to un tad apskatītu tuvākās salas.

Ar cieņu,
Sapņotāja / Diktatore
http://ievmix.blogspot.com/

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6220
Manīts: pirms 34 min

Haily rakstīja:

Draudzene novembrī brauks uz Taizemi. Puketa 3dienas , Ko lanta 3dienas , Krabi 3dienas un Phi phi 3dienas, kopā 12 dienas, viesnīcām aizgāja 1000 EUR. Kā viņa teica +/-100eur par nakti viesnīcā.

Kāpēc Tava draudzene tik lētai valstij kā Taizeme izvēlas tika dārgas viesnīcas kā, teiksim, Īslandē? 1000 EUR dalot ar 12 naktīm sanāk ap 84 EUR par nakti. Ja negrib baigi šikot, uz pusi lētākas viesnīcas Taizemē ir pat ļoti labas. Vienīgi Phi-Phi gan cenu līmenis viesnīcām parasti ir virs 50 EUR, jo sala pamaza un gribētāju daudz, bet gandrīz visur citur Taizemē var atrast arī ko lētāku. Pat Jaungadā man neviena viesnīca Taizemē nemaksāja virs 60 EUR. No Tavas draudzenes cenas var mierīgi "mest nost" vismaz 2/3 daļas un normālas viesnīcas atradīsies arī pa 30-35 EUR/par nakti. Protams, ka no 30-35 EUR vērtas viesnīcas līdz jūrai nereti nāksies iet 5-10 minūtes, bet, manuprāt, tas nav pasaules gals un vai tādēļ ir vērts piemaksāt vēl 50 EUR/par nakti.

andis
Lietotāja andis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/08/2011
Ziņas: 512
Manīts: pirms 18 st

Viestur, kāpēc tik nenormāli dārgi pārmaksāji par viesnīcām Taizemē? Es esmu dzirdējis, ka esot labas viesnīcas pa 5-10 EUR. Un jūra tuvu, tikai kādas 40-50 minūšu gājiens. Tas jau arī nav nekāds pasaules gals, lai pārmaksātu 3-6 kārtīgi. 

Vai tiešām Tev liekas, ka arī visiem citiem vienīgais viesnīcas izvēles rādītājs ir lētums? 

321
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/06/2011
Ziņas: 2168
Manīts: pirms 1 st
Kur:

Tur var taj kravas auto ekspresī braukt uz bīču par 20 batiem Grin

Un staigāt ar kājām ir veselīgi

\m/