Ryanair Rooms — kāda pieredze?

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 2979
Manīts: pirms 7 st

Esmu gandrīz ekskluzīvi Booking lietotājs, bet tagad skatos, ka nākamajam ceļojumam Ryanair piedāvā acij patīkamākus ciparus, vien izskatās, ka jāmaksā uzreiz. Kāda ir ceļakājiešu pieredze ar šo resursu?

runcels23
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2015
Ziņas: 1114
Manīts: pirms 5 st

jtt rakstīja:

Esmu gandrīz ekskluzīvi Booking lietotājs, bet tagad skatos, ka nākamajam ceļojumam Ryanair piedāvā acij patīkamākus ciparus, vien izskatās, ka jāmaksā uzreiz. Kāda ir ceļakājiešu pieredze ar šo resursu?

Nav tā,ka viņš ir tikai kā salīdzināšanas rīks,kurš ņem no Hotels.com, Hotelopatia u.t.t ? Iemet šajā https://www.hotelscombined.com/ un salīdzini.

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5204
Manīts: pirms 3 st

 Pagājšvasar novinnējām Marokā, jo Bookingistiem nebij pareizākā cena. Un procentu bonuss arī korekti atgriezās privātkasē. 

 Pēdējā laikā čekoju nakšņošanu tieši tajā brīdī, kad tas ir nepieciešams. Last minute variantā. Cipari daudz zemāki. 

 P.S. Jā, bij jocīgi ar pasūtīšanu, bet galaiznākums pozitīvs. Viesnīcā pabrīnījās, bet nekādu pretenziju.

 

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19683
Manīts: pirms 1 d
Kur: RIX

Jā, tas ir salīdzinātājs, kas piedāvā variantus gan rezervēt no viņiem, gan no citām lapām.

Ir varianti gan maksāt uzreiz, gan viesnīcā, gluži kā pie booking.com.

Pirmajā acu uzmetienā nenāk prātā, kāda salīdzinātāja klons tas ir, bet izskatās, ka apakšā ir Expedia tehnoloģijas, https://expediapartnersolutions.com. Expedia gan ir sapirkušies tik daudz meklētājus un metameklētājus, ka neko daudz tāda informācija nedod. Smile

jurciks66
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/01/2014
Ziņas: 74
Manīts: pirms 14 st

Man gāja šādi. Pasūtīju viesnīcu, izmantojot "Ryanair Rooms", jo cena bija tāda pati kā citās vietās, bet, ja piedāvā 10% atpakaļ, ko izmantot nākamajam lidojumam, tad kāpēc ne. Un tad sākās interesantākais - uz epastu neatnāca nekāds apstiprinājums vai taml, bet viņu mājaslapa vispār nepiedāvā apskatīt savas rezervācijas. Nav tādas sadaļas un viss. Bet es biju piefiksējis, ka viesnīcas piedāvājuma bija "Provided by hotels.com" un pēc pasūtīšanas tika parādīts "reference number". Pēc šī numura hotels.com mājaslapā rezervāciju atrada, bet, mēģinot saņemt apstiprinājumu uz epastu, visu laiku izmeta kļūdas paziņojumu. Tā kā rezervācijas statuss bija ok, tad nelikos ne zinis. Pāris dienas pirms izbraukšanas aizsūtīju epastu uz viesnīcu un arī hotels.com, lai pārliecinātos, ka tiešām viss ok. hotels.com atsūtīja šādu atbildi:

It's a good thing that you were able to reach out to us with regard to your confirmation. We are unable to provide information with regard to this reservation, as we noticed it was made under our Expedia affiliates. We suggest to please call 800-397-3342.
 

Es pat nepaspēju īpaši satraukties, kad atnāca epasts no viesnīcas, ka viss ir ok. Aizbraucām un viss bija kārtībā, nekādu problēmu.