Kā aizbraukt uz TATRIEM (Slovākija) maija brīvdienās!

Nav atbilžu
ledeniit
Lietotāja ledeniit attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 04/11/2014
Ziņas: 3
Manīts: pirms 5 gadi

Pavasara brīvdienas ir tieši tik garas lai aizbrauktu pakāpelēt pa kalniem un izbaudīt pavasara burvību augstajos Tatros.

Tatri maija brīvdienās sākās šādi:

Pirmie pavasara glāsti jau izbaudīti un nu tuvojas maija svētki, kas ik gadu iepriecina mūs ar vairākām brīvdienām par godu Ziedonim vai pavasara darba svētkiem un par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Šogad Maija svētkos gaidāmas piecas brīvdienas.

Draugu uzaicinājums maija brīvdienās doties kalnos skan vilinoši. Ilgi nedomājot, apstiprinu savu dalību, jo šogad brīvdienas patiesi ir tieši tik garas, lai paspētu uzkāpt kalnā. Brīnišķīgi! Ir dažas dienas, lai sagatavotos manam pirmajam izaicinājumam kalnos. Pirmssvētku dienas nelutina ar brīvāku brīdi, darba daudz, bet tajā pašā laikā ikkatru brīvu brīdi cenšos galvā jau pārcilāt visas nepieciešamās lietas plānotajam pārgājienam.

Ar nepacietību tiek sagaidīta pēdējā saīsinātā darba diena, steigšus sakrāmēta mugursoma, jo līdz tam to salikt nebija atlicis laika. Saliku visu nepieciešamāko, bet to, kas pietrūks taču var iegādāties veikalā. Patiesi, pēdējās darba dienas pirms garajām brīvdienām, nogurdinājušas ne mani vien, rezultātā izbraukšana no Latvijas notiek tuvu pusnaktij. Kad visi astoņi esam busiņā, varam doties taisnā ceļā uz Slovākiju, kur pēc nieka 18 stundu  brauciena mūsu acis pārsteigs Augsto Tatru kalnu ainavas. Vairāk lasi šeit: (Reklāmas saite izņemta — Juris)

528 Kultūras pozitīvs