Izsludina lielo rudens loteriju - galvenā balva “Nissan Juke”

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
Sandra A
Nav tiešsaistē
Kopš: 28/04/2017
Ziņas: 3
Manīts: pirms 3 gadi

“Mego” un “Vesko” izsludina lielo rudens loteriju - galvenā balva “Nissan Juke”

Loterija ir veids, kā varam pateikties un iepriecināt mūsu uzticamos pircējus, tāpēc rīkojam nu jau piekto loteriju, kurā klienti starp 231 vērtīgu balvu var laimēt arī jaunu auto, informē „Baltstor” valdes locekle Indra Granateka.

Kopš „Mego” un “Vesko” loterijas tradīcijas aizsākšanas 2015.gadā balvu fonda vērtība ir pieaugusi par 28.5% – šāgada rudens loterijas balvu fonds ir vairāk nekā 31 tūkstoti eiro vērts. Pieaugusi arī dalībnieku aktivitāte – ja pirmajā gadā loterijai bija nepilni deviņi tūkstoši reģistrāciju, tad 2017.gada pavasara loterijai jau – 23 tūkstoši 641.

Vienlaikus organizatori ir parūpējušies, lai loterijas preču grozā būtu tādi produkti, ko izmantojam ikdienā, tādējādi pircējiem īpaši nav jāpiepūlas un jāmaina savi ieradumi. Atliek vien piereģistrēt un saglabāt pirkuma čeku, kā arī cerēt uz Fortūnas labvēlību.

Līdz šim “Mego” un “Vesko” loterijās īpaši ir veicies reģionu iedzīvotājiem, proti, galvenā balva – automašīna – ir aizceļojusi uz Liepāju, Baldoni un Krāslavu.

“Pārsteidzoši ir tas, ka mūsu loterijās uzvar cilvēki, kuri tajās nepiedalās vai piedalās reti, kas vēlreiz tikai apliecina, ka neviens no mums nekad nevar zināt, kā veiksies. Tieši tāpēc ir jāmēģina!” mudina Granateka.

Piedalīties un laimēt var ikviens, kurš iepērkas „Mego”, „Vesko” un „Mini Vesko” veikalos visā Latvijā. Lai reģistrētos nav svarīgs vecums, pietiek tikai ar veiksmi. Interesanti, ka, piemēram, jaunākajam reģistrētajam dalībniekam pagājušajā loterijā bija vien gadiņš, bet vecākajam - cienījamie 88 gadi.

Veikalu tīkls „Mego” un „Vesko” rīko jau piekto loteriju, kurā kā galveno balvu izspēlēs auto, šoreiz – enerģisko un veiklo pilsētas dumpinieku „Nissan Juke 1.6 VISIA FWD”. „Nissan Juke” modelim ir sportisks turbo benzīna dzinējs, bagātīgs aprīkojums (navigācija, atpakaļskata monitors, kruīza kontrole, klimata kontrole) un manuāla sešu pakāpju ātrumkārba.

Loterijas nosacījumi ir ļoti vienkārši – jāiegādājas jebkuras divas loterijas preces no 18 zīmoliem un jāreģistrē čeks, kurš jāsaglabā līdz loterijas izlozes beigām. Ar vienu pirkuma čeku var laimēt vienu balvu.

Kopumā paredzētas trīs izlozes, pirmā būs 3.oktobrī, otrā – 30.oktobrī, bet trešā – 27.novembrī, kad tiks noskaidrots arī galvenās balvas - automašīnas „Nissan Juke” ieguvējs.

Loterijai var reģistrēties, nosūtot SMS uz numuru 1881 ar tekstu: MEGO atstarpe Čeka numurs atstarpe Vārds atstarpe Uzvārds atstarpe Vecums atstarpe Pilsēta/Apdzīvota vieta, kur veikts pirkums, atstarpe e-pasts (reģistrācijas maksa 0.07 EUR, iesk. PVN). Piemēram: MEGO 123456 Jānis Ozoliņš 25 Dobele janis [at] inbox [dot] lv. SMS tekstā vārdu un uzvārdu var norādīt ar mīkstinājumiem un garumzīmēm.

Reģistrēties bez maksas var „Mego” loterijas mājas lapā www.megoloterija.lv, kur ir pieejami loterijas noteikumi un saraksts ar visām loterijas precēm.

Loterija periods ir no 4.septembra līdz 27.novembrim. Balvu fondā ir 30 dāvanu kartes 150 eiro vērtībā atpūtas precēm no „Gandrs”, 25 dāvanu kartes 100 eiro vērtībā ceļojumiem no INTERLUX TRAVEL, 50 dāvanu komplektus no AVON 100 eiro vērtībā, 100 dāvanu kartes no „Mego” 25 eiro vērtībā (*derīga tikai Mego veikalos) un 25 dāvanu kartes no „Gotika auto” 50 eiro vērtībā degvielas uzpildei un galvenā balva – automašīna „Nissan Juke” no SIA „Norde”.

Veikalu tīkls „Mego” ir vietējā kapitāla uzņēmums, kas Latvijā darbojas 18 gadus. Tīklā ir vairāk nekā 220 veikalu ar zīmoliem „Mego” un „Vesko”.

SIA „Baltstor” ir Latvijas lielākā mazumtirgotāju sabiedrība, apvienojot 95 juridiskas personas, kas darbojas vairāk nekā 400 mazumtirdzniecības vietās visā valstī. „Baltstor” kā vadības sistēma visiem tās dalībniekiem nodrošina labākos IT risinājumus, vienotu struktūru un kopīgus iepirkumu principus, kā arī, nodrošina efektīvu mārketinga procesu vadību.

Vairāk informāciju par „Mego” un „Vesko” lielo rudens loteriju uzzini www.megoloterija.lv

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 6833
Manīts: pirms 1 d

 Ceļakājas puiši Jūs sveic vārda dienā!Smile Lai arī līst, bet pievakarē droši uz Saulkrastiem!

 

 

Sandra A
Nav tiešsaistē
Kopš: 28/04/2017
Ziņas: 3
Manīts: pirms 3 gadi

Paldies @LeiFang Smile