Finnair plus punkti

3 atbildes [Pēdējā ziņa]
Sandra123
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/10/2015
Ziņas: 1
Manīts: pirms 4 gadi

Sveiki, sakiet lūdzu, vai Finnair plus punktus var krāt uz vienas kartes par vairāku personu lidojumiem? Vai katram lidotājam ir jātaisa sava karte uz kuras krājas punkti? paldies

infests
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/05/2011
Ziņas: 3567
Manīts: pirms 4 st
Kur: Stokholma

Cik zinu, tad finnair nav tā saukto "ģimenes" kontu, bet tā arī nav labākā programma, kur krāt punktus.

Ja gribas krāt punktus kopā, tad to var darīt British Airways vai Iberia programmā, kas arī ir Oneworld.

Vai vēl labāk AAdvantage, bet tur gan nebūs ģimenes kontu.

infests
Nav tiešsaistē
Kopš: 24/05/2011
Ziņas: 3567
Manīts: pirms 4 st
Kur: Stokholma

Atbildot uz privātu jautājumu, varbūt vēl kādam noder:

Nevar sniegt īsu atbildi uz šādu jautājumu. Svarīgi ir, cik punkti kurā programmā par šo tiks nopelnīti. Katra programma par vienu un to pašu lidojumu var dot citu punktu/jūdžu skaitu. Svarīgi zināt lidojuma klasi (O, Q, N utt.), tad var ierakstīt http://www.wheretocredit.com šajā lapā un paskatīties, kuras programmas dod visvairāk.

Bet arī daudz punkti nenozīmē, ka viņus varēs labi iztērēt. Katrai programmai ir savas tabulas ar nepieciešamajiem punktiem kādam bonusa lidojumam. Programma, kas varētu dot vairāk punktus, var prasīt arī vairāk par bonusa lidojumu.

Bet nezinot detaļas varu teikt, ka Finnair nav laba programma. Ieteiktu AAdvantage vai British Airways Executive Club programmu. Ģimenes (kopējie) konti ir tikai dažām programmām, piemēram, British Airways, Iberia, SAS, Etihad, citus īsti nezinu. Jāpaskatās, cik procentuāli punktu dos BA un varbūt jāņem tas. AAdvantage vispār būs izdevīgāks, bet nevarēs visu likt vienā kontā.

ievisija
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2013
Ziņas: 805
Manīts: pirms 2 st

Vēl mazs paskaidrojums, ja gadījumā jautājuma uzdevēja to nezina - tas "ģimenes konts" tāpat nozīmē, ka katrai personai ir jāreģistrē savs konts, tikai tos var savā starpā sasaistīt un izmantot kopā sakrātos punktus.