AirBaltic Club statusa pielīdzināšana

Nav atbilžu
Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 20445
Manīts: pirms 35 ned
Kur: RIX

AirBaltic piedāvā pielīdzināt statusu (pēdējais piedāvājums, pašā apakšā):

https://www.airbaltic.com/lv/airbaltic-club-offers

Airbaltic rakstīja:

Padariet savu ceļošanas pieredzi ērtāku, pievienojoties airBaltic Club lojalitātes programmai un izbaudot VIP dalībnieka priekšrocības. Neatkarīgi no visbiežāk izmantotās aviokompānijas, Jūs varat pieteikties VIP dalībnieka līmenim - balstoties uz šī brīža statusu, kas nopelnīts, izmantojot citu aviokompāniju.

Lai iesniegtu savu pieprasījumu, lūdzu norādiet savu PINS kartes numuru, kā arī derīgu citas aviokompānijas lojalitātes kartes kopiju un konta izziņu, rakstot uz e-pastu info [at] pins [dot] co.

Noteikumi:

  • Akcijas ietvaros airBaltic Club  VIP karte ir pieejama Finnair Plus (VIP Gold, Platinum un Platinum Lumo), SAS EuroBonus (Gold, Diamond) un Lufthansa Miles&More (Senator, Hon Circle member) statusa dalībniekiem.
  • Statusa pielīdzināšana ir pieejama vienu reizi konta vēsturē.
  • Statusa pielīdzināšana tiek piedāvāta tikai tiem dalībniekiem, kuri ir sasnieguši elites statusu, sakrājot lidojuma jūdzes vai segmentus citā aviokompānijā.
  • Statusa pārbaude un apstiprināšana var ilgt līdz divām nedēļām. Pēc veiksmīga statusa atbilstības procesa jūs saņemsiet e-pastu par VIP dalībnieka līmeņa iegūšanu.
  • Iegūtajam VIP statusam tiek piemēroti visi airBaltic Club programmas noteikumi un nosacījumi.