WorldVentures Latvijā

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
Zuzis
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/11/2012
Ziņas: 1
Manīts: pirms 8 gadi

----

Spams dzēsts, tēma atstāta, lai var apspriest to, ka ir vēl cilvēki, kas uz tādām muļķībām / piramīdām / multilevel marketing ķeras.

Sīkāk par šo 'lielisko izdevību' var palasīt http://observer.com/2012/08/do-the-hustle-can-worldventures-use-pyramid-...

---

Juris

JulianZhdanov
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/12/2012
Ziņas: 1
Manīts: pirms 2 gadi

Šī ir aktuāla tēma. Man paziņa aktīvi mēģina iesaistīt šai piramīdā. Grūti atteikt, bet tomēr es to spēju un teicu, lai vairs netraucē ar šo stulbumu!

Bet tomēr gribu dzirdēt, vai ir kāds piekrāptais no WorldVentures puses?

J.Z.

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19996
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Visi, izņemot dibinātājus un viņu draugus, ir 'piekrāptie'. Piemēram Tavs paziņa.

Arviic
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2012
Ziņas: 307
Manīts: pirms 1 d
Kur: Pasjolok Mārupe

Nu nez, vai tieshi visi ir piekraaptie, jo manupraat ideja ir laba! Pirmkaart, vinji piedaavaa lidojumus, (uz jebkurieni), pa viszemaako cenu, buutiibaaa taadas vietas kaa Matrix, kur var mekleet celojumus utt ir izkonkureetas, prezentaacijaa, kuru apmekleeju, piemineeja ka Thomas Kook arii ir izkonkureets, jo, ja tu atrodi celojumu uz kau kurieni leetaak, vinji nodrosina tev leetaak un atgriez 150% apmeeraa starpiibu. Tas pats attiecas arii uz viesniicu vai apartamentu bukosanu.  Kas attiecas par taam piramiidaam, tad manupraat jaazin, ka piramiidu sheemas ir aizliegtas, vismaz Latvijaa noteikti, respektiivi nekaada piramiida taa nava, un par piedaavaato cenu produkts ir ljoti labs..... Taa saite, ko iemeti, neko daudz neliecina, vnk viena cilveeka, aviizes viedoklis par konkreeto uznjeemumu, kas var arii nebuut objektiivs, respektiivi, katram pasham jaaizveertee ir veerts, vai nava....

 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19996
Manīts: pirms 10 st
Kur: RIX

Arvīd, ja Tevi kāds ir apmuļķojis un ievilcis šajā padarīšanā, tad nevajag to turpināt un mēģināt ievilt un apkrāpt citus.

Varena loģika — piramīdas Latvijā ir aizliegtas, tāpēc tā nav piramīda. Smile Jā, un zādzības arī Latvijā aizliegtas, tādēļ neviens nezog.

Viss, pietiek tērēt laiku, mēģinot mums iestāstīt, ka šis mūžīgā dzinēja modelis beidzt strādās, atšķirībā no miljona iepriekšējo. 

Tēmu slēdzu. Ja ir kādi sakarīgi temati, par ko vari izteikties, laipni lūgts ceļakājā, ar šīm muļķībām lūgums vairāk neuzbāzties.