Vai ņemt kemperi Floridā, Maiami

7 atbildes [Pēdējā ziņa]
LauraST
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2013
Ziņas: 22
Manīts: pirms 5 d

Sveiki, 

plānojot ceļojumu uz Floridu, radās diskusija par kempera nepieciešamību šajā reģionā. Vieni saka, ka viesnīcas dārgas un šādā veidā iespējams ietaupīt uz dzīvošanu, kā arī justies neatkarīgam, otri apgalvo, ka ar kemperi grūti noparkoties, attālumi nav tik lieli, kā citur  plašajā Amerikā. 

Labprāt uzklausīšu jebkurus padomus un ieteikumus par iespējām, interesantākajām apskates vietām u.c. knifiņiem ceļojot uz ASV.

zmejs
Lietotāja zmejs attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2014
Ziņas: 1040
Manīts: pirms 4 st

Neatceros ka tur butu ipasi dargas viesnicas, ja neskaita Key West un visas salas pa celam uz to, bet tur jau nav obligati janaksno, var viena diena izbrauktat turp atpakal. Man parasti izdevas zem 50 USD par nakti dabut.

 

 

LauraST
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/04/2013
Ziņas: 22
Manīts: pirms 5 d

Paldies par atbildi. 

Vēl kādi viedokļi?

Neesam laiski pludmalē gulētāji, vēlamies maksimāli daudz redzēt un aktīvi piedzīvot. 

ievisija
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2013
Ziņas: 605
Manīts: pirms 1 st

Palikām gan Miami, gan Key West, īrējām auto un braukājām apkārt. Kas nu kuram ir dārgi. Manuprāt, noteikti lētākas nekā NYC, un noteikti var atrast dažādiem maciņa biezumiem.

AZ
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/09/2013
Ziņas: 28
Manīts: pirms 1 d

Mēs īrējām auto un nobukota bija tikai pirmā viesnīca. Pārējās viesnīcas meklējām pa ceļam. Nebija nekādu problēmu atrast normālus variantus par saprātīgām cenām. 

bagatibu_sala
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/01/2015
Ziņas: 149
Manīts: pirms 2 d

Kempera noma jau arī nav gluži par velti, jo uzcenojumā ierēķināts tas, ka tev nebūs vajadzīgs motelis/viesnīca. Cik esmu skatījies, tad nomājot kemperi ietaupījums pret nakšņošanu viesnīcās sanāk vai nu niecīgs vai nekāds.

bagatibusala.wordpress.com

Atis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/04/2012
Ziņas: 376
Manīts: pirms 2 st

Plus kemperim jau vēl būs jāpiemaksā par aprīkojuma nomu - traukiem, veļu, gāzi, turklāt uz nedēļu līdz divus ilgu ceļojumu šīs izmaksas būs proprcionāli lielas, jo vienreizēja maksa. Tad apdrošināšana lielāka, benzīna patēriņš lielāks, kempingi arī maksā vairākus desmitus dolārus par nakti. Var jau, protams, ceļmalās, bet elektrību jau vajag ik pa laikam un ūdeni un tualeti izliet arī. 

Domāju, ka kemperi vērts ir tikai garākiem braucieniem. 

arizona
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/11/2015
Ziņas: 122
Manīts: pirms 4 d

piekrītu pārējiem rakstītājiem,ka viesnīcas tik dārgas nav, arī braucām un skatījāmies pa ceļam kur sanāks pārgulēt (moteļi, piemēram) - lai nebūtu jāiespringst, cik ilgi kuru objektu ir vēlme aplūkot. Keywest visi grib redzēt saulrietu - tad sanāk ka tur ir arī jānakšņo, bet tikpat labi var braukt pa tumsu uz Miami pusi. Noteikti ieteiktu pasnorkelēt pa ceļam uz Keywest - tur ir labi rifi (ar kuģīšiem gan izbraukums), un gadījās redzēt āmurgalvhaizivi, kura dzinās pakaļ lielajai 3-4m mantai (viņām garšo mantas) Smile

Orlando, šķiet, viesnīcas nav tik lētas - bet varētu patikt kāds no daudzajiem parkiem (sea world vai universal vai citi). Tampā ir Bush Garden(ļoti jauks parks). Saint-Peterburg ir Dalī muzejs (manuprāt, labākā kolekcija pasaulē Dalī gleznām).