Transports/viesnīca Krētā

2 atbildes [Pēdējā ziņa]
Maartinsh
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/03/2016
Ziņas: 11
Manīts: pirms 31 ned

Sveiki, pieredzes trūkuma pēc, gribēju noskaidrot pāris lietas:

1) Vai tas ir normāli, ka, ja vēlos rezervēt viesnīcu, man ir jāsamaksā pilna summa, pirms tur esmu ieradies? Man likās, ka parasti ir drošības nauda un pārējā daļa, kad esi ieradies. 

2) Vai ir iespējams sagaidīt viesnīcas nodokļu piemaksas? Kāds tam visam ir princips? Vai ir iespējams vēl kā ieberzties rezervējot savlaicīgi viesnīcu Krētā?

3) Cik noprotu, izīrēt auto uz vietas var no 21 (tajā brīdī būs vēl 20). Kādas ir alternatīvas, lai nokļūtu uz apskates objektiem? Autobusi? Skūterīši (pieņemu, ka tikai 50cc varēs un manu 90kg pakaļu nepavilks Grin ). 

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19715
Manīts: pirms 2 st
Kur: RIX
  1. Priekšapmaksas cenas viesnīcām parasti ir zemākas. Pēcapmaksas augstākas. Jā, tas ir normāli, ka ir gan viens veids, gan otrs.
  2. Eiropā praktiski visur piemaksas / nodokļi ir iekļauti uzrādītajā cenā. Vai vismaz tiek pierakstīts, kas vēl papildus būs jāmaksā. Ja zinātu, kurā lapā vēlies rezervēt, tad varētu precīzāk pateikt.
AndrisG
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2013
Ziņas: 528
Manīts: pirms 11 st
Kur: RIX

Pilsētas tūrisma nodokļi  (city tax), ja tāds vispār kokrētajā vietā ir,  bieži ir jāmaksā papildus, vismaz Itālijā gandrīz vienmēr. Bet tie ir salīdzinoši mazi 0,5-2,5 eur par cilvēku par nakti. Summa atkarīga no pilsētas un viesnīcas zvaigžņu skaita. Bet rezervāciju lapās tas vienmēr ir norādīts, ka būs papildus izmaksa šāda.  Normālās lapās nekādām slēptām piemaksām nevajadzētu būt.