No Floridas (USA) uz Karību salām

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
Koceens
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2014
Ziņas: 16
Manīts: pirms 34 ned

Tā kā Amerikā neesmu vēl bijis, ir maz zināšanu par to aviosabiedrībām un cenu politiku. Plānoju janvārī doties uz Floridu ar Norwegian un pavadīt tur pāris dienas. Pēc tam gribētu doties uz kādu no Karību salām vai uz kādu citu netālu vietu, kur pabaudīt pludmales priekus (piemēram, Meksiku).

Vai amerikāņiem tur ir kaut kas līdzīgs Ryanair?

Pats, ko atradu Matrix ir lidojumi uz Punta Cana vienā virzienā par 154USD ar JetBlue. Tad vēl 250USD uz Cancun turp atpakaļ ar Spirit Airlines. Der man datumi no 14. janvāra līdz februāra vidum.

Vēl variants Karību kruīzs. Ja kāds ir izmantojis tādus pakalpojumus, labprāt dzirdētu Jūsu atsauksmes.

kubis
Nav tiešsaistē
Kopš: 02/09/2013
Ziņas: 333
Manīts: pirms 1 ned
Kur: RIX

ASV LCC, kas Eiropā ir Rynair ir, tieši tavi minētie jetblue un spirit, varbūt lido uz turieni arī southwest, paskaties, kas ir ar Interjet, kas ir Meksikāņu LCC, ja ne pat ULCC, varbūt kas izpeld, cenas interjet pat skaistākas kā rynair un easyjet

orsons21
Tiešsaistē
Kopš: 04/01/2009
Ziņas: 9515
Manīts: pirms 5 min
Kur:

Vai tad Floridā nevar baudīt pludmales priekus?

Amerikāņiem nosacīta ''lētā'' avosabiedrība ir Southwest, kas neparādās globālajās rezervācijas sistēmās, bet, man liekas, ka viņiem ir tikai ASV iekšējie reisi. Tā kā nekādu īpašu noslēpumu te laikam nebūs - vajag tik rakt. Karību salu ir ļoti daudz un konkurence no ASV aviosabiedrību puses arī it kā ir. Protams, jārēķinās, ka janvāris un februāris tajā virzienā ir high season.

 

normina -iņš
Lietotāja normina -iņš attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/08/2012
Ziņas: 1888
Manīts: pirms 1 ned
Kur: RIX

Pats lidoju ar JetBlue uz Santo Domingo. Es gan neteiktu, ka tas ir LCC un man ļoti patika gan apkalpošana gan komforts lidmašīnā. Par Spirit esmu dzirdējis un lasījis ļoti sliktas atsauksmes, tādēļ arī pats izvēlējos piemaksāt un lidot ar JetBlue. Paskaties JEtBlues mājaslapā, tur viņiik pa brīdim izmet labas cenas.

Interesanti, kāda ir Kosmiskās radioaktivitātes ietekme uz alu vasaras periodā?

Baibish
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/11/2009
Ziņas: 58
Manīts: pirms 1 gads

Jā, un JetBlue atšķirībā no citām par to pašu cenu bija iekļauta nododamā bagāža + 2.5 st.lidojuma laikā deva gan uzkodas, gan atspirdzinošos dzērienus.

Lietotāja Lī attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/10/2010
Ziņas: 291
Manīts: pirms 1 d

Ērti ir izvēlēties arī kruīzus, īpaši, ja ir vēlme apmeklēt vairākas salas un daļēji ierobežots budžets. Ņemot kruīzu, ietaupās nauda par viesnīcu, kas Karībās nav īpaši lētas.

Šeit nesen bija par kruīzu rezervēšanu tēma: http://www.celakaja.lv/forumi/ka-rezervet-karibu-un-citu-regionu-kruizus

zaksis
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/02/2011
Ziņas: 5007
Manīts: pirms 3 d

Te ir neliels pārskats par ASV LCC varbūt, ka noder  http://www.loter.pl/poradnik-jak-tanio-latac-po-usa tā kā poļu valodā, tad skaties caur Goole Chrome.