NErezervēt iepriekš naktsmājas Polijā

24 atbildes [Pēdējā ziņa]
skiver
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 73
Manīts: pirms 1 st

Ir doma jūnija pirmajā nedēļā ar savu auto braukt uz Augstajiem Tatriem, uzkavējoties dažas dienas Zakopanē un Popradā. Līdz šim ļoti apzinīgi esmu iepriekš rezervējusi visas viesnīcas, hosteļus un kempingus. Šoreiz gribas nedaudz brīvības. Pa ausu galam dzirdēts, ka, braucot cauri Polijai, ceļmalas miestiņos un pilsētās esot iespēja atrast nedārgas naktsmītnes uz vietas. Prasības pēc komforta pieticīgas, esam 2 cilvēki, par telti vēl neesmu droša, bet guļammaisi un segas noteikti būs līdzi. Pat tūrisma sezona vēl īsti nebūs sākusies, nu, bet sirds nav mierīga....Ko sakiet?

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5345
Manīts: pirms 9 min

 

 Nebūs sarežģīti to paveikt! CeļmalPolijā Smile parasti cenšamies nepārkāpt 10-12 EUR/pers. slieksni. Vajag skatīties, kur nav "fūru"stāvvietas. Var pabraukt nost un iebraukt miestiņā vai pilsētā. Ja kaut kas nepatīk, meklē nākamo utt. Līdz 23.00 atlikt nevajadzētu, jo tad nebūs iespēja izvēlēties.

 Vēl ir variants nepasūtīt, bet tikai ieskatīties, kur un kādas naktsmītnes atrodas.

 

 

singuna
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/03/2013
Ziņas: 144
Manīts: pirms 13 ned

Esam daudzkārt tā ceļojuši - gan pa Poliju, Čehiju, Horvātiju, Vāciju, Austriju. Bez naktsmājām nekad neesam palikuši. Vienīgā vieta, kur tā nav izdevies neko atrast ir kāds ceturtdienas vakars jūnija sākumā Itālijā pie Gardas ezera. Telti gan parasti esam paņēmuši līdz - neperedzētam gadījumam. Bet Polijā gan naktsmītņu piedāvājums pārsniedz pieprasījumu, tur pat telti var droši neņemt!

lietus
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 131
Manīts: pirms 3 d

Polijā absolūti mierīgi var ceļot bez rezervācijām.

Tikai, kā jau iepriekš minēja, nevajag atstāt naktsmāju meklēšanu uz pašu nakts tumsu. Arī tad izdosies atrast, bet būs lielāks kreņķis.

Lai izdodas lieliskas brīvdienas!
 

lietus

Joziks
Lietotāja Joziks attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/06/2009
Ziņas: 439
Manīts: pirms 1 d

Pa Maija brīvdienām piecatā izbraukājām Mazūriju. Iepriekš pasūtīju tikai dzīvokli Gdaņskā. Pa ceļam piedāvājums ļoti liels no privātajiem, bet, kā jau minēja, tas viss jānodara līdz tumsai, jo Malborka mums beidzās ar apmešanos hotelī, jo pēc 10 vakarā citu variantu nebija vairs. Un arī hoteli tikai ar trešo piegājienu dabūjām.

Un divatā tas viss daudz vienkāršāk, protams.

skiver
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 73
Manīts: pirms 1 st

Paldies visiem par atbildēm.  Pārliecinoši, spēle vienos vārtos. Neko nerezervēšu, brauksim, kur deguns rāda Smile

Doroteja
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/01/2013
Ziņas: 898
Manīts: pirms 3 st

Joziks rakstīja:

Malborka mums beidzās ar apmešanos hotelī, jo pēc 10 vakarā citu variantu nebija vairs. Un arī hoteli tikai ar trešo piegājienu dabūjām.

Un divatā tas viss daudz vienkāršāk, protams.

Re cik dažādas pieredzes! Mums tieši Malbrokā izdevās dabūt vislētākās naktsmājas. Saucās šķiet, ka "Nočlegi u Gražini" (privātā mājā) Par 90 zlotiem mums trijatā bija guļamistaba, sava virtuvīte ar plīti un traukiem un vannas istaba. Bet piekrītu, ka naktsmājas vajag laicīgi meklēt, jo pa tumsu neko nevar saredzēt. Daudziem privātajiem izkārtnes nemaz nav izgaismotas. 

singuna
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/03/2013
Ziņas: 144
Manīts: pirms 13 ned

Polijas pilsētās, ja pārsteidz tumsa - jājautā taksīšu šoferiem - naktsmāju problēmas nebūs!

DJ
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/01/2013
Ziņas: 403
Manīts: pirms 8 st
Kur: Rīga

Tatros tajā laikā vēl var būt lētajās JYSKa pludmales teltīs pavēsi, savukārt Polijā teltis nevajag vispār, jo apmešanās ir tiešām lēta.

Atkārtošos par tumsu, ka bez rezervācijas ir laicīgi jāskatās naktsmītnes. Saku no personiskās pieredzes, jo esmu nelabojams vēlā vakara/nakts braucējs un daudzās reizes nolūzis rest area, nekas patīkams tas nav Wink

de
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 161
Manīts: pirms 5 ned

Mums tieši tāda  piereedze kā DJ, jo gribas rullēt cauri Polijai pēc iespējas ātrāk, un atrāk.

Tā nemaz nepamani, ka jau tumsa klāt Frown un tad atliek tikai dārgie izgaismotie ceļmalas hoteļi.

Esam arī mēginajuši braukt nost no lielā ceļa, kaut ko pa tumsu meklējot. Bet tā nu gan izradījās galīgi neveiksmīga pieredze. Noterējām tikai laiku un kilometrus. 

 

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5345
Manīts: pirms 9 min

 

 Lai arī šeit it kā viss izrunāts, bet vēl iedrošinājums tēmas aizsācējai -skiver-. Ja ir redzami maģiskie: nocleg, domek, apartamenty, kwatera, kemping, tad var traucēt arī vēlu. Varbūt paveiksies! Kempingos agrāk (bet ne bieži!) izmantojām "cenu kļūdas" principu. Vēla iebraukšana, agra izbraukšana. Visur neiet cauri, bet ir vietas, kur  recepcija ar vēlu/agru strādāšanu nenodarbojas.

Iedrošināšanai sens pastāsts no maģāriem (HUN). Braucām, braucām un nakts klāt! Tomēr latviskā uzņēmība lika mazā miestiņā klaudzināt pie sētas (1.30 am). Miegaina ģimene mūs sagaidīja nu tā, atturīgi, es pat teiktu. Bet lūk kas notika nākamajā dienā: izcilas brokastis, kopīga viņu albumu skatīšanās, dārza apsekošana, pamatīga dāvanu saņemšana ceļam (augļi, dārzeņi, vīns, kompoti-kompotiņi Smile utt.). Šos cilvēkus atceros visu laiku!

Poļos ir sakarīga lapa eholiday.pl

 

 

skiver
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 73
Manīts: pirms 1 st

Jūtu pienākumu atskaitīties Smile un ziņot, ka ceļakājiešu padomi precīzi atspoguļo reālo situāciju. Ne tikai naktsmājas, bet arī pārtika un vīns....vīns!!! ir patiešām lēti. Kā arī neizpalika kāpšana uz vecā grābekļa - vakars pavēls, bet laiciņš ideāls, skaidrs, rāms, šoseja patukša, rullējam tik uz priekšu....kamēr uznāk mella nakts un visi daudzie ceļamalas motelīši kaut kādā mistiskā veidā vienkārši pēkšņi pazuduši...bija un vienkārši nav...Pagāja kāda stunda, kamēr tikām līdz spoži izgaismotai viesnīcai un tad jau bija vienalga, cik kas maksā. 

Randoms
Lietotāja Randoms attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2008
Ziņas: 443
Manīts: pirms 28 ned
Kur: Rix

Jā, tā ir vispārzināma un n-tās reizes pārbaudīta aksioma - ceļmalā sēdoši tantuki ar plakātiņiem "zimmer frei", "noclegi" vai līdzīgiem uzrakstiem, kempingi, viesu mājas u.tml. lētas nakstmītnes mistiskā kārtā izgaist līdz ar krēslas iestāšanos.. paliek tikai spoži izgaismotas viesnīcas par milzu naudām (ekonomiskam tūristam). Un, jo tālāk uz Eiropas dienvidiem esi ticis, jo īsāks tas krēslas periods... bija gaišs, tapa tumšs, resp., naktsmītnes jānolūko, kamēr saule vēl spīd, citādi lieks stress garantēts.

Pievienojos Dorotejai - Malborkā, pavisam netālu no slavenā cietokšņa (otrpus upei), mierīgi varēja atrast privātās nakstmājas, kas ir par kārtu lētākas, nekā viesnīcas un pabriesmīgi hosteļi, kuri izskatās pēc tādiem, kādos norisinās darbība lētās šausmu filmās Smile

Lei Fengs
Lietotāja Lei Fengs attēls
Tiešsaistē
Kopš: 26/07/2013
Ziņas: 5345
Manīts: pirms 9 min

Mums arī Malborkā gadījās nokļūt Polska TV šausmu paviljonā Smile. It kā naktsmītne, bet reizē arī tāda kā dažādu strāvojumu Smile festivāla norises vieta. Recepcioniste bija "Dieva pīpene" (božij oduvaņčik!Smile), no kādas istabiņas plūda lirisks roks aptuveni 98dB līmenī, kaut kur strīdējās smago darba dienu beigušie celtnieki (wodka Wyborowa ietekme?), tikko ar iepirkumu maisiņiem bija atgriezušās pajaunas meitenes, kuras nebūt neizskatījās pēc Kaucmindietēm Smile, vēl sasaucās vīri, kuras mēs tā arī neieraudzījām. Aizlaidāmies, pasakot sakrālo frāzi, ka leiter Smile atgriezīsimies! Labi, ka iepriekš nebijām maksājuši! Vēl expres Malborkas pils ārpuses apskate un pie draudzīgā poļa uz Mikolajkiem. Aizmirsu, ka šausmu paviljona telpās virmoja stabils lētu cīgu smārds! Smile

 Šis ir TOP3 gadījums vazaņķa karjerā. TOP2 Odesā, pie kam ar atzaru A un B Smile, TOP1 pie prāmja piestātnes Ēģipte-Jordānija. Par tiem citreiz! Smile

 

 

Randoms
Lietotāja Randoms attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/12/2008
Ziņas: 443
Manīts: pirms 28 ned
Kur: Rix

Uhu, būsim trāpījuši tajā pat vietā.. atmosfēru noraksturoji ļoti precīzi.. mēs arī prom tikām ar to pašu paņēmienu. Tā vieta reāli sita pušu pat Kualalumpuras Chinatownas "dorma" atmosfēru Grin

Brackus
Lietotāja Brackus attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/07/2014
Ziņas: 34
Manīts: pirms 1 gads

Cita pieredze.

Cik noprotu skiver ir tomēr uzkāpis uz grābeklīša - "vakars pavēls, bet laiciņš ideāls, skaidrs, rāms, šoseja patukša, rullējam tik uz priekšu....kamēr uznāk mella nakts un visi daudzie ceļamalas motelīši kaut kādā mistiskā veidā vienkārši pēkšņi pazuduši...bija un vienkārši nav...Pagāja kāda stunda, kamēr tikām līdz spoži izgaismotai viesnīcai un tad jau bija vienalga, cik kas maksā. "

Nu bet ja galamēŗķis ir Slovākija, tad kur ir problēma izrēķināt savu varēšanu nobrauktajos km un nobūkot kaut ko ērtu , lētu ar brokastīm pa teiksim 30-40 EUR uz pāri? A to, brauc, kaut ko meklē, nāk tumsa, iebrauc vienā (gadjušņiks), otrā (augsta cena) , trešā (ballīte), ceturtā... un beigās guli pa 100 EUr ceļa malā. Nafik?

Hanss
Nav tiešsaistē
Kopš: 31/10/2008
Ziņas: 248
Manīts: pirms 1 st

Labrīt! 

Tēma sena, bet man nupat aktualizējās. Vai joprojām iespējams NErezervēt viesnīcas, citas apmešanās vietas Polijā? Brauciens plānojas jūlija beigās, maršruts te jau apspriestais- Lietuvas -Polijas robeža, gar Krievijas robežu caur tiltiem, bunkuriem, Fromborku līdz Gdanskai. Un atpakaļ!

Erix

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 829
Manīts: pirms 2 ned

Jā, var. Mēs pagājušogad pēc futbola pč Kaļiningradā ļoti jauki pabraukājām pa Poliju. Rezervēju tikai viesnīcu Gdaņskā, pārējās - iepriekšējā vakarā vai tajā pat rītā bookingā atkārībā no maršruta. Braukāt un meklēt uz vietas - man parasti žēl laika, un bookingā praktiski viss ir šobrīd.

Andzejs
Nav tiešsaistē
Kopš: 06/08/2011
Ziņas: 393
Manīts: pirms 5 st
Kur: RIX

Braucot laikā ap Līgo svētkiem pagājušo gadu pēdējā  brīdī Gdaņskas, Mikojalki apkārtnē neko prātīgu, par saprātīgu cenu nevarēja atrast. 

skiver
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 73
Manīts: pirms 1 st

O, mana vecā tēma augšāmcēlusies! Smile Jā, bet kopš 2014. gada viss ir mainījies... Līdz ar lielo, iztaisnoto, ātro autobāņu sabūvēšanu, dabiskā ceļā ir atmirušas arī lētās privātās naktsmītnes. Bet kā kā uz vai cauri Polijai ar savu auto braucam vismaz reizi, divas gadā, tagad pārsvarā izmantojam veco labo bookingu, kā jau Janočka teica, tur tiešām ir viss. Kamēr šoferis cīnās ar navigāciju, es čekoju adreses, cenas un atsauksmes, un tad jau rezervēšana ir pāris klikšķu jautājums. Esmu mēģinājusi arī hoteltonight, vai kā viņš tur saucās, bet īsti labu tur neko nekad neatradu, beigās atvadījos no šīs aplikācijas.

Juris
Tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19725
Manīts: pirms 8 min
Kur: RIX

Jā, hoteltonight der pārsvarā lielākām pilsētām. Un arī darījumi parasti 10-20% nost no dārgā gala viesnīcām.

DJ
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/01/2013
Ziņas: 403
Manīts: pirms 8 st
Kur: Rīga

Gdaņskā jāuzmanās sestdienās, tad var pēdējā brīdī neko labu neatrast, bet Olštinā pa pilno lētuči Smile

Tajās mazpilsētās nemaz tik lēti nav, tad jau labāk iet lauku tūrisms.

EEg
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/06/2015
Ziņas: 121
Manīts: pirms 2 ned

Man pieredze tāda, ka es tomēr labāk plānotu naktsvietas.....Kad no ceļa esi noguris un sāc meklēt - kā likums  - grūti atrast, piedāvājums neapmierina (te gan atkarīgs no pašu prasībām), pamazām paliek tumšs un tā tālāk... Esam trāpījuši tādā piestātnē, kas izrādās ir bordelis - skaļa nakts Smile un vēl esam trāpījušies - ka noraujam tādu vēdervīrusu, ka 2 dienas ceļojuma nav....

Ar teltīm ir bijis tā, ka ierodies kempingā, uzcel telti, izvēloties foršāko un klusāko vietu, bet uz tumsu ierodās citi ceļotāji, un nedod dies jaunieši, kas visu nakti dzer, dzied, runā un čurā tieši pie tavas telts stūra Smile

Tā ka mans secinājums - viss ir atkarīgs no tā, kā paveiksies....... vai nu - plānojam un vadoties no atsauksmēm - rezervējam laicīgi....un esam droši.

dick
Nav tiešsaistē
Kopš: 21/02/2018
Ziņas: 34
Manīts: pirms 29 ned

Vai arī otrādi. Pāris gadus atpakaļ, bookingā paņemtā viesnīca pamatīgi atšķirās no bildēs piedāvātā, un izrādījās pamatīgs ūķis. Naudu nesamaksājām, pateicām attā un gājām pa pilsētu meklēt citus variantus. Beigās uz ielas pienāca vietējais onka un piedāvāja palikt viņa mājā - visa komunikācija notika zīmju valodā Smile

Pēc tam no bookinga gribēja piedzīt naudu par to, ka nepalikām un nesamaksājam.

Doroteja
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/01/2013
Ziņas: 898
Manīts: pirms 3 st

dick rakstīja:

Vai arī otrādi. Pāris gadus atpakaļ, bookingā paņemtā viesnīca pamatīgi atšķirās no bildēs piedāvātā, un izrādījās pamatīgs ūķis. Naudu nesamaksājām, pateicām attā un gājām pa pilsētu meklēt citus variantus. Beigās uz ielas pienāca vietējais onka un piedāvāja palikt viņa mājā - visa komunikācija notika zīmju valodā Smile

Pēc tam no bookinga gribēja piedzīt naudu par to, ka nepalikām un nesamaksājam.

Ja norezervētā viesnīca neatbilst, neapmierina vai ir netīrs, tad jāzvana uzreiz bookingam un jāizsaka pretenzijas. Booking pārstāvji tad ar īpašnieku paši izskaidrojas. Neko booking no viesa nepiedzen, bet pat kompensē neērtības. Ir pieredze.