Mego un Vesko izsludina lielo pavasara/vasaras loteriju – balvu fonda vērtība ir gandrīz 30 tūkstoši eiro

Nav atbilžu
Sandra A
Nav tiešsaistē
Kopš: 28/04/2017
Ziņas: 3
Manīts: pirms 2 gadi

Mego un Vesko izsludina lielo pavasara/vasaras loteriju – balvu fonda vērtība ir gandrīz 30 tūkstoši eiro, kur starp 216 vērtīgām balvām galvenais laimests būs jauna „Toyota Corolla”.

Lai piedalītos izlozē, līdz šā gada 9.jūlijam (ieskaitot), vienā pirkumā ir jāiegādājas jebkuras divas loterijas preces no 18 zīmoliem, tad jāreģistrējas loterijai. Pirkuma čeks ir jāsaglabā līdz loterijas beigām. Viens pirkuma čeks var laimēt tikai vienu balvu.

Kopumā paredzētas trīs izlozes, pirmais posms ir 19.maijā, otrais – 16.jūnijā, bet trešais – 14.jūlijā. Trešajā posmā tiks noskaidrots galvenās balvas – automašīnas „Toyota Corolla”, ieguvējs.

Loterijai var reģistrēties, nosūtot SMS uz numuru 1881 ar tekstu: MEGO atstarpe Čeka numurs atstarpe Vārds atstarpe Uzvārds atstarpe Vecums atstarpe Pilsēta/Apdzīvota vieta, kur veikts pirkums, atstarpe e-pasts. Piemēram: MEGO 123456 Jānis Ozoliņš 25 Dobele janis [at] inbox [dot] lv. SMS tekstā vārdu un uzvārdu var norādīt ar mīkstinājumiem un garumzīmēm.

Reģistrēties bez maksas var arī „Mego” loterijas mājas lapā www.megoloterija.lv, kur ir pieejami loterijas noteikumi un saraksts ar visām precēm, kas kvalificējas loterijai.

Loterija periods ir no 17. aprīļa līdz 9.jūlijam. Balvu fondā ir 15 „Merida” kalnu velosipēdi no „Gandrs”, 50 kosmētikas dāvanu komplektus 100 eiro vērtībā no AVON, 25 dāvanu kartes ceļojumam 100 eiro vērtībā no INTERLUX TRAVEL, 25 dāvanu kartes degvielai 50 eiro vērtībā no „Gotika auto” un 100 „Mego” dāvanu kartes 25 eiro vērtībā (*derīga tikai Mego veikalos) un galvenā balva – automašīna „Toyota Corolla” no „Amserv Motors”.