KLM FlyingBlue jūdzes un codesharing, sanemt M&M zelta vai sudraba karti ar OK, FB vai FP kartem

6 atbildes [Pēdējā ziņa]
kam
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 349
Manīts: pirms 5 gadi

Vai kādam ir pieredze ar jūdzu krāšanu un codesharing lidojumiem no RIX, ja var ticet šai lapai

www.flightstats.com

, tad no RIX ir codesharing gan Delta, gan Malev, gan United, gan Brussel,

un ja, piemēram, nopērk KLM, kur līdz AMS ir airB, tad visi lidojumi un jūdzes skaitīs, kā SkyTeam vai nē?

1. ATL 3. LHR 5. LAX 7. FRA 9. AMS

Juris
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 19892
Manīts: pirms 2 st
Kur: RIX

SkyTeam un StarAlliance ir dažādi principi, SkyTeam jūdzes skaita pēc tā, ar kuras aviosabiedrības kodu rezervēts, StarAlliance pēc tā, kura reāli izpilda reisu. 

Tād principā rezervējot kā KLM (SkyTeam) dabūsi jūdzes, kā United vai Brussels Airlines (StarAlliance) – visticamāk nē, kā Malev (OneWorld) – nezinu.

Cenas gan diez vai būs tādas, kā no AirBaltic pa tiešo.

kam
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 349
Manīts: pirms 5 gadi

Mēgināju ar Flying Blue, bet tā arī kautko jēdzīgu nesanāca norezervēt. No Rigas uz Eiropu. Tad intereses pēc vēl mēģināju vinu awardpromotion kurs no Europe123 uz US var atrast lidojumus jau par 30000 jūdzēm, bet tā flying blue neparko negribēja ļaut lidot, varbūt kādam inetā ir izdevies tomēr kautko rezervēt?

Tad rakstīju uz KLM un pat saņēmu atbildi cik svarīgi viņiem pasažieri no Latvijas un Baltijas, un ja kas lai tik raksta un varbūt pat kautkad būšot vismaz viena lidosta Baltijā kur KLM lidošot.

Thank you for your e-mail dated 1st October 2009 regarding our lock of flights from the Baltic countries.

Thank you for taking your time and trouble to detail your experiences to us. We consider customer feedback such as yours to be very important as it highlights areas where we are falling short of passenger expectations.

We value all our passengers, and particularly our most frequent fliers, and because of this we do very much regret your experiences after we have stopped our flights to and from the Baltic countries. Your dissatisfaction have been brought to the attention of the departments concerned for consideration. Your comments are very highly appreciated, as they encourage us to improve our service where necessary.

We must regretfully inform you that at the current time, there are no plans to scedule KLM flights to the Baltic countries within the near future.

We realize that this reply will not necessarily meet with your approval, but we do hope that in retrospect you will eventually be able to appreciate the reasoning behind the decision. In the meantime, we can only hope that despite this disappointment you will allow us to continue to serve you and to meet your travel needs whenever possible.

Yours sincerely,

KLM/NWA Customer Care Baltic

1. ATL 3. LHR 5. LAX 7. FRA 9. AMS

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4806
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Man arī nav izdevies nevienu lidojumu no Rīgas atrast par KLM jūdzēm. Kopš viņi aizgāja no RIX š.g. jūnijā.
Pirms tam varēja par jūdzēm dabūt arī lidojumus ar Čehiem. Tagat nekā.
Mēģinot no HEL, WAW vai TXL viss ir o.k. Tikai lai tiktu kur tālāk no AMS tad pirmais reiss uz AMS  parasti ir ļoti agri no rīta no mūsu tūvākajām lidostām. Līdz ar to iz jānakšņo kaut kur. Un tad labāk jau nakšņot AMS būs pēc tam mazāka piemaxa pērkot biļeti.

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis

kam
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 349
Manīts: pirms 5 gadi

Vai ir meginats siem angliski rakstit un kada bijusi atbilde, jo paslaik izskatas, ka jo vairak cilveku no Latvijas un Baltijas anglu valoda siem liks manit, ka isti korekti pret FlyingBlue member tas nav un ka ir tomer butisks KLM pakalpojumu izmantotaju pulcins, jo atrak sie tur AMS rosisies. Tikko sanemu kartejo atbildi, bet viens nav karotajs un ja noorganizejas Buicis un vel lidzjuteju grupa, kas liek KLM manit ka te ari vel kads ir un grib lidot, tad vajadzetu but ari rezultatam, jo promoaward nav zeme metami un butu janodrosina atbilstosi Europe123 no visas Eiropas.

Cik vini nema nodokļos par rezervesanu ar judzem? Skatos ka ja kombine tiem kam pietrukst judzes un noper lidz 30.10 sanem +30%, tad jau var rekinat vai sie piedavajumi nav izdevigaki par daziem KLM lidojumiem no Hamburgas.

http://www.flyingbluenews.com/promotions/spendingmiles/promoawards.html

Thank you for your response. We have forwarded your question to our Flying Blue Department for their
consideration.

We hope we are able to welcome you on an upcoming KLM flight in the future.

Sincerely,

KLM/NWA Customer Care Baltic

P.S. Ja raksta no interneta, tad visi flyingblue pakalpojumi normali strada tikai ar InternetExplorer, diemžēl ne FireFox, ne Opera nespēj saprasties ar FlyingBlue serveri.

1. ATL 3. LHR 5. LAX 7. FRA 9. AMS

Buicis
Nav tiešsaistē
Kopš: 29/10/2008
Ziņas: 4806
Manīts: pirms 6 st
Kur: RIX.

Nu tad man buus jaasanjeemaas un jaauzraxta. Un jaacer uz kaadu rezultaatu. Jo naakamo celjojumu plaanojot es jau censhos izvairiities no Lidojumiem ar "Zilo lidotaja"  Partneriem. Lai gan ik pa 20 meeneshiem buus jaaizlido vismaza CSA. Lai juudzes neiet postaa:))

2020:RIX, BGY, HEL, DOH, SEZ, CPH.
http://my.flightmemory.com/buicis

kam
Nav tiešsaistē
Kopš: 01/01/2009
Ziņas: 349
Manīts: pirms 5 gadi

Diemzel FlyngBlue no airFrance un KLM vel doma ka isti iespejams rezervet lidojumu ar judzem, bet Lufthansa piedava pariet pie siem

Ja kads zin ka atri un izdevigi tikt pie sekojoso lidsabiedribu bonusa lkartem vai jau 

"ir Flying Blue, OK Plus vai FinnairPlus Silver vai Gold karti, Lufthansa piedāvās Jums Silver vai Gold Miles & More kartes pēc Jūsu nākošā Lufthansa lidojuma. Ar Sudraba un zelta statusu Miles & More jūs varat gūt labumu no Eiropas "vadošo Frequent flyer" programmu privilēģijas"

lufthansa.com

KLM FB atsaucas uz jautajumu par iespeju izmantot judzes un atvainojas ka reizem nesanakot rezervet no Rigas. Parstavis kas zvanija teicas, ka ja kautkas nesanak lai zvanot uz KLM numuru Latvija 67668600, ja tas nesanakot tad lai raksta KLM un vini centisies pec iespejas atri atzvanit un visus jautajumus palidzet sakartot un palidzesot lidot par judzem no Riga, ta ka viss ir pasu neatlaidibas jautajums.

KLM.lv


1. ATL 3. LHR 5. LAX 7. FRA 9. AMS