Iesakiet lūdzu, kur aizbraukt (tālais gals) ar bērniem

7 atbildes [Pēdējā ziņa]
brantine
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/06/2010
Ziņas: 160
Manīts: pirms 16 ned

Nekādi nevaru izvēlēties galamērķi (laikam par maz pieredzes), kurp doties uz kādām 3 nedēļām. Mazliet ierobežojošs faktors 2 bērni: vienam 7g otram 1g. (Par to vai lidot 11 stundas ar 1g vecu bērnu ir prātīgi šoreiz negribētu diskutēt Smile).

Ir daži kritēriji: gribētos, lai uz vietas nebūtu ļoti dārgi (Japāna, USA, Jaunzēlānde un tml līdz ar to nē). Nebūtu slikti, ja pārvietošanās būtu iespējama ar nomātu auto vai arī ir šofera pakalpojumi saprātīgās izmaksās. Neesam tikai pludmalē sēdētāji, bet ūdens klātbūtne ir ļoti svarīga. Vienmēr patīk kaut kādi mazie zoo, safari vai kā tml. Vairāk jebkurā gadījumā interesē daba nevis pilsētas.

No tālajiem galamērķiem ir būts Indijā, Taizemē, Bali, Floridā, Venecuēlā līdz ar to tur arī vēlreiz nē. 

Pagaidām ir dažas idejas, bet nezinu vai kāda no tām nav galīgi garām:

Meksika (tādā vieglā formā no Kankūnas), Maurīcija, Šrilanka, Zanzibāra.  

Novērtēšu kaut mazus ieteikumus - tad jau tālāk visu pētīšu pati. 

kristoff
Nav tiešsaistē
Kopš: 09/03/2011
Ziņas: 328
Manīts: pirms 2 st

Jukatanas pussala Meksikā būtu labs variants jums, man šķiet. Varbūt arī uz Indonēziiju - kaut kur ārpus Bali. 

PS Japāna nebūt nav tik dārga kā sākumā šķiet. Drusku dārgāka par Meksiku gan būs. Vienīgi diezgan urbāna tā ir. Un īstais pārvietošanās veids ir vilciens, nevis auto.

jtt
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/11/2014
Ziņas: 2976
Manīts: pirms 4 st

Japāna noteikti nav pieskaitāma pie dārgajām zemēm (tepat tuvumā NO un CH ir ievērojami dārgākas). Un valsts ir pietiekami liela un daudzveidīga, lai neiesprūstu kādā urbānā teritorijā, pietiek arī mežonīgu kalnu. Tiesa, 1-gadnieks gan varētu uzlikt papildslogu budžetam. Arī USA ģenerālās līnijās nav dārga vieta, tikai ļaudis parasti dodas uz dārgajām lokācijām.

mežāzis
Lietotāja mežāzis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/07/2012
Ziņas: 91
Manīts: pirms 8 st

Kenija. Diezgan viegli sasniedzama. Vienmmēr silts. Ir zvēri, ir ūdens tuvums. Var pārvietoties ar nomas auto (ja vien braukšana kreisajā pusē nav šķērslis). 

ievisija
Nav tiešsaistē
Kopš: 10/03/2013
Ziņas: 809
Manīts: pirms 4 st

Tālajos galamērķos ar bērniem būts gan Šrilankā, Malaizijā, Meksikā, ASV, Emirātos. Es šajā gadījumā balsotu par Jukatanu Meksikā vai Kaliforniju, ja tuvējā ASV krastā jau būts. Malaizija arī ļoti piemērota, bet ja Taizemē būts, tad laikam nav vērts.

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 829
Manīts: pirms 4 d

Kenijā tomēr malārijas risks, priekš kam bērnus tam pakļaut? Arī profilaktiskās zāles nav nekādas nekaitīgas.
Šrilankā nav labi attīstīta tūrisma infrastruktūra bērniem, ir safari parki, kas nav īpaši lēti. Bet daba ir skaista baudīšanai, īpaši ja interesē ūdens aktivitātes.
Par Japānu piekritu - nav kopumā dārga, bērniem ļoti pārdomāta, piemēram Okinavā var izbaudīt gan jūru, gan dabu, gan daudzas izklaides iespējas, tiesa jāsagaida kad karantīna beigsies.
Izskatiet Vjetnamu varbūt? Piemēram, Phu Quoc sala

laukjis
Lietotāja laukjis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 08/01/2009
Ziņas: 723
Manīts: pirms 18 st

Janochka rakstīja:

Šrilankā .................................................ūdens aktivitātes.

nezinu, kas domāts ar tām ūdens aktivitātēm, tik jārēķinās, ka jūrā (okeānā) nav nemaz tik daudz vietu kur pieaugušais varētu ieiet, kur nu vēl bērni...... Frown

 

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 829
Manīts: pirms 4 d

nu citi arī mazus bērnus uz sērfa liek. Vēl biju domājusi snorkelēšanu. Mums tad paveicās ar vietu, peldējamies katru dienu - dzīvojām pie Dalawella beach, blakus arī Unawatuna, Mirissa - visur varēja ieiet ūdenī, arī bērni.