Fidži septembrī

8 atbildes [Pēdējā ziņa]
Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2988
Manīts: pirms 13 st

Gribu braukt uz Fidži (NAN?) septembrī, tā, lai būtu tur 9-16 dienas, skatos, ka matrix cenas svārstās no 1300 līdz 1900 eur par biļeti.  Izskatās, ka no RIX ir 1328 eur, kas ir arī lētākais skatoties ar/bez pieejamību, Finnair caur HEL, HKG un tad Fiji Airways. Skatoties no FRA vai LHR, itkā eksistē ap 1100 eur, bet tur nav pieejamības un tāpat vēl jātiek līdz FRA vai LHR.

Lielu daļu sastāda:

FJ YQ surcharge (YQ) €165.12
AY YR surcharge (YR) €284.00

Itkā potenciāls kādam X-am galā, bet BF tāpat ir €384.07 x2....

Vēl viena problēma tā, ka interesē biļetes vismaz 8, drīzāk pat 10 cilvēkiem, kas droši vien X-ošanai rada draudus, visus vienā reisā likt nevarētu. Atmest ar roku šī gada septembrim un mēģināt plānot uz nākošo laicīgi vai tomēr ir reāli atrast kaut ko labāku? Vai tādai lielai grupai ir reāli kombinēt līdz HKG un tad atsevišķi līdz NAN/kādai mazajai lidostai?

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 777
Manīts: pirms 16 st

es tik tā. par tiem daudzajiem cilvēkiem jau citi rakstījuši ja ir grupa tad sanāk dārgāk, varbūt tev jāsūta vieni no rix citi no vno citi no tll?

trakulis
Lietotāja trakulis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/10/2011
Ziņas: 1981
Manīts: pirms 7 ned
Kur: RIX

Somiem te bija piedāvājums uz Tongu (nedaudz tālāk, nekā Fidži) no FRA.

Etihadin ja Virgin Australian lennot Frankfurtista Tongalle ovat varattavissa vertaa.fi:n kautta halvimmillaan 879 eurolla.

Esimerkkilentoja

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2988
Manīts: pirms 13 st

Tonga nederēs un man vajag septembrī Frown

Tonga is a deeply Christian society and the legal requirements for getting married in Tonga are very prohibitive. Couples intending to get married in Tonga must reside in the country for at least one month before applying for a marriage license and beach weddings are not permitted. For these reasons weddings in Tonga are not practical for tourists.

procesors
Nav tiešsaistē
Kopš: 22/08/2012
Ziņas: 777
Manīts: pirms 16 st

Tad septembrī tu būsi sieva?

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6217
Manīts: pirms 11 st

Manuprāt, 16 dienas gan tur nebūs īsti ko darīt. Dzīvošana uz attālākajām mazajām saliņām stipri padārga, bet Viti Levu un tuvākās salas var apskatīt īsākā laika periodā. Es gan arī lidojumu uz Nadi ieteiktu dalīt divās daļās, kombinējot divus nesavienotos lidojumus, ja vien kaut kur starp savienotajiem lidojumiem nav iespējams iekombinēt lielāku spraugu. 

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2988
Manīts: pirms 13 st

Paldies, skatīšos tālāk!

Par to kas būs vai nebūs septembrī, atkarīgs no tā vai sanāks kādu variantu sakombinēt. Skatos jau arī citas salas, bet daudz kur nesanāk likumīgi vai nemaz nevar ārzemnieki.

k
Nav tiešsaistē
Kopš: 30/10/2008
Ziņas: 1743
Manīts: pirms 1 d
Kur: Rīga

Esi bijusi Fidži, ja tieši tās salas interesē? Vai kāds cits iemesls? Padalies, kāpēc? 

Man ir gadījies būt diezgan daudzās Polinēzijas salās, arī Fidži, bet, ja gribētu izvēlēties sev svinību vietu, Fidži salas vispār nebūtu sarakstā. "Civlizētās" ir aziātu sīkā biznesa pārņemtas, bet "neskartās" ir kulturāli pārāk atšķirīgas no LV, lai ierastos lielāka grupa par 2 cilvēkiem. Ja vien tur nav kādi iepriekšēji personīgi kontakti. 

Kā pirmo izvēli nosauktu abas Samoa. Neatkarīgā ir foršāka. Bet uz amerikāņu, iespējams, vieglāk nokļūt. Abās ir nesamaitāta un bērnišķīga pozitīva attieksme  pret jebkādiem svētkiem. Kā otro vietu - Vanuatu. Tāpēc, ka tur dzīvo laimīgākie cilvēki. Var papētīt visādus happy, satisfaction un tml indeksus - ja neskaita pašapmierinātas materiālas pārticības zemes, tad Vanuatu šajos indeksos ir izteikta līdere.  Domāju, tam ir gan klimatiski, gan gastronomiski, gan botāniski-farmakoloģiski iemesli. Iekšēja miera un stabilitātes sajūta tur ir saožama gaisā. Hola!

Cenas arī ir patīkamas.

Fiksi iemetot aci googlē, gan Samoa, gan Vanuatu ir pieejams kāzu tūrisms.

Linca
Nav tiešsaistē
Kopš: 11/10/2009
Ziņas: 2988
Manīts: pirms 13 st

O, paldies par viedokli! Man ir skaidrs, ka gribu salas, iepriekš meklējot visvairāk sanācis lasīt tieši par Fidži, tāpēc tā iedomājos. Paskatīšos par Samoa un Vanuatu!