DA Āzija novembra sākumā

5 atbildes [Pēdējā ziņa]
andis
Lietotāja andis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/08/2011
Ziņas: 501
Manīts: pirms 4 st

Sveiciens Āzijas cienītājiem. It kā jau man pašam ir diezgan liela Āzijas ceļojumu pieredze, bet nekad neesmu bijis tur vēlā rudenī. Tagad maniem jauniešiem sanāks pāris nedēļas paceļot pa DA Āziju oktobra pašās beigās un novembra sākumā. Izejas punkts viņiem ir Singapūra. Kādi būtu jūsu ieteikumi? Kur tajā laikā ir labāks laiks? Derētu gan kāda forša saliņa dažas dienas, gan kāda valsts daļa apskatei. 

Taizemes ziemeļi, Laosa? Malaizijā laikam viss jau stipri lietains. Varbūt kādas Taizemes salas austrumu pusē, ja nav baigi lielās kaimiņzemes tūristu pārpildītas? Pats būšu Borneo līdz oktobra beigām, bet novembrī arī tur jau lietus sezona.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6167
Manīts: pirms 20 st

Vēlais rudens un ziema daudziem Āzijas reģioniem ir HIGH SEASON (piem., Taizeme, Indija un Vjetnama). Novembra vidū jau visa Taizeme ir OK, ne tikai ziemeļi. Kaimiņzemes tūristi visvairāk dzīvo pa Koh Samui, Phuket , Pattaya un arī pa pašu Bangkoku. Novembrī esmu bijis arī Laosas Luan Prabang. Par cik tas patālu no jūras, tad dienas bija ļoti kontrastainas (ar aukstiem rītiem un vakariem, bet pa dienas vidu bija visi 30 grādi un saule vien). Arī visa ziemeļ- Indija un Dienvidindija (izņemot Keralas štatu un pašus dienvidus) novembrī puslīdz brīva no lietus. Kaimiņvalsts tūristi Indijā galvenokārt tusējas pa Dienvidu Goa pludmalēm un citur Indijā tikpat kā nav pamanāmi. Vjetnamā gan vismaz man novembrī laiks bija tāds kaprīzāks (gan saule, gan lietus). It īpaši ap Hošiminas reģionu bija arī lieti. Bet gads no gada atšķiras. Domāju, ka Indijā, Taizemē un Laosā novembrī puslīdz drošas cerības uz labu laiku bez lietiem.

andis
Lietotāja andis attēls
Nav tiešsaistē
Kopš: 12/08/2011
Ziņas: 501
Manīts: pirms 4 st

Paldies, Viestur, par padalīšanos ar pieredzi. Indija šoreiz neder un neinteresē, bet šos to jau viņi saplānoja. Taizemes saliņas, Vjetnamas ziemeļi utt.

Viestursp1
Nav tiešsaistē
Kopš: 25/02/2013
Ziņas: 6167
Manīts: pirms 20 st

Vjetnamas pašos ziemeļos novembrī jau varētu būt ne pārāk silts. Vienīgais pluss - Sa Pa provincē līst krietni mazāk nekā vasaras mēnešos. Halong bay novembrī bija pašā laikā - ne silts, ne auksts. Diezgan tuvu normālai Latvijas vasarai.

lavanda122
Nav tiešsaistē
Kopš: 14/09/2009
Ziņas: 112
Manīts: pirms 2 d

Bijām pagājušo gadu novembra otrajā pusē un decembra sākumā Vjetnamā.  Sākām ar ziemeļiem. Ziemeļos (Sapā) bija saulains un patīkami silts (ap 20-23 grādiem). Hanojā bija 23-25 grādi un saulains. Tikpat jauks bija Ninh Binhā. Halongas līcī bija vēl siltāks - pat līdz 25-28 grādiem. Varbūt mums paveicās, bet ziemeļos lietus nekur nelija. Salīdzinot ar karstumu un tveici dienvidos, šie laika apstākļi bija ļoti patīkami. 

Janochka
Nav tiešsaistē
Kopš: 18/10/2011
Ziņas: 828
Manīts: pirms 1 d

Biju pag.gada oktobra beigās Vjetnamas dienvidos un Kambodžā, lietus uzlija 3 reizes - tāds riktīgs tropiskais lietus atnāca vakarā, kad jau bija tumšs, nogāza pusstundas laikā un viss. Pa lielam, mums tas netraucēja. Gaiss bija ap +27-30. Tas skaitās tur lietussezonas beigas. Patika Phu quoc sala, jauniešiem tur būs ko darīt. Krievijas tūristi Vjetnamas kūrortos ir daudz.