Ceļojums uz kalniem - ieteikumi

4 atbildes [Pēdējā ziņa]
jurgiis
Nav tiešsaistē
Kopš: 20/02/2016
Ziņas: 3
Manīts: pirms 1 ned

Sveiciens!

Plānoju 08.2020. uz kādām 10 dienām doties ceļojumā. Šobīd domāju par galvenajiem variantiem, kur aizbraukt, bet mērķis ir daudz staigāt pa kalniem, noīrēt mašīnu, apbraukāt apkārtni. Brauciens 2 personām, paredzēts 1 personai iekļauties 600 EUR. 

Uz kurieni varat ieteikt aizbraukt? Izskatu variantus arī ar savu mašīnu aizbraukt uz, piemēram, Slovākiju, bet galvenais uzsvars uz kalniem un skaistu dabu.

Paldies par ieteikumiem jau laicīgi!

Krrista
Nav tiešsaistē
Kopš: 03/06/2019
Ziņas: 41
Manīts: pirms 5 d

Varbūt būt nepopulārs viedoklis, bet es plānoju līdzīgu izbraucienu vasarā - Polijas dienvidi, Slovākija, Tatri. Šis ieraksts Facebook ceļotāju grupā ļoti iedvesmoja Smile (Tiesa, nezinu, vai ierakstu vērs vaļā, ja nav grupas biedrs)

Pavirsis
Lietotāja Pavirsis attēls
Tiešsaistē
Kopš: 15/08/2011
Ziņas: 514
Manīts: pirms 1 min

Oi, veram tik karti vaļā un uz priekšu! Jau izskanējušie Polijas/Slovākijas varianti, starp citu, ir ļoti laba doma. Budžets: Kaukāzs, Balkāni, Karpati, Maroka. Dārgāks gals: Britu salas, ziemeļvalstis, Spānija, Alpi. Dzirdēts, ka Dolomīti Itālijā esot pasakaini skaisti.

trafs
Nav tiešsaistē
Kopš: 15/05/2017
Ziņas: 828
Manīts: pirms 1 st

Atkarīgs, cik izlepis ir ceļotājs - kādam Tatri būs gana skaisti, citam - nekas īpašs. Katrā ziņā 600 EUR uz cilvēku ir gana iespaidīgs budžets paštaisītam ceļojumam Eiropā. Pat vasarā.

Doroteja
Nav tiešsaistē
Kopš: 23/01/2013
Ziņas: 831
Manīts: pirms 12 st

Pie ceļojumu atskaitēm ir daudz variantu. Mani ļoti vilina šis:

http://www.celakaja.lv/forumi/zr-italijas-alpi-ar-sabiedrisko-transportu...

Pati esmu Itālijā starp Menadžio un Lugano staigājusi. Ļoti patika. Kaut gan dzīvošana tur dārga, bet var pameklēt bija arī kempingi pie Piano ezera. Pārvietojāmies gan ar sabiedrisko transportu. Lidojums RIX - BGY

Te vēl viens labs apraksts. Ar savu auto.

http://www.celakaja.lv/forumi/uz-italiju-ar-auto-piekerot-klat-mazliet-a...