Lietošanas noteikumi un autortiesības

  • Pirmais un galvenais noteikums ir izturēties ar cieņu un iecietību pret pārējiem. Personiski uzbrukumi/uzbraukumi tiks dzēsti.
  • Ceļakāja ir domāta kā vieta, kur ceļotāji apmainās ar pieredzi, dalās informācijā par akcijām un citām iespējām, kā ceļot izdevīgāk un interesantāk. Tā nav vieta, kur bez maksas reklamēt savus uzņēmumus, blogus, tvitera un feisbuka kontus utt. To var darīt, bet ne šajā forumā. (Pieļaujami izņēmumi parakstā, ja saite ir uz blogu / pakalpojumu / preci, kas tieši saistīta ar ceļošanu un komentētājs ir čakls ceļakājas dalībnieks — tam ir vairāk 30 saturīgi komentāri. Ja vairāk kā 200 saturīgi komentāri, tad var likt saiti uz jebkādām lapām (izņemto ātros kredītus, kazino, derību lapas uz līdzīgas krāpšanas, par tādu ielikšanu lietotājus dzēšu nekavējoties, piedodiet).)
  • Nav atļauts likt saites, caur kurām pārējiem reģistrējoties, ielicējs gūst kādu labumu (referral sistēma), jo tas rada šaubas par ielicēja godprātību. Izņēmums ir īpašās stafetes tēmas (piemēram šī par Airbnb), vai lototroni (kā šis par Booking.com), kur visi secīgi gūst labumu.
  • Tiks dzēsti komentāri bez reāla satura, kuru vienīgā jēga ir audzēt autora komentāru skaitu un/vai atkārtoti rādīt viņa parakstu.
  • Visa celakaja.lv publicētā informācija ir aizsargāta saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu, materiālu pārpublicēšana ir aizliegta bez celakaja.lv komandas rakstiskas atļaujas. Komentāru autori saglabā autortiesības uz sevis rakstīto, taču, publicējot komentāru, piešķir tiesības celakaja.lv to attēlot un izmantot tālāk pēc saviem ieskatiem.
  • Celakaja.lv ir Latvijas ceļotāju forums, līdz ar to diskusijas notiek latviešu valodā.
  • Par visu pārējo – lūgums turēties gaumes un saprāta robežās, un tad jau būs labi. Smile